Комплекс "Бръшлян" Трявна

  • 8 296
  • 17
  •   1
Отговори
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Някой ходил ли е там?
Става ли за отмора с децата?

# 1
  • Мнения: 2 839
Само знам, че ресторанта има добра слава, но нямам личен опит с него. Последно там сме се хранили в далечната ... хм, 2000 година.
Имай предвид, че без кола няма да ви е удобно да слизате в града, доста високо е разположен хотела. Като база на хотела, не знам  Rolling Eyes
Общо взето, макар много често да ходим в Трявна, отговора ми е - не знам  Mr. Green
Има избор на места в Трявна, защо точно Бръшляна?? Предполагам има причина да е така непопулярно  newsm78

# 2
  • Мнения: 321
    Да става, даже е супер, близо е (в на4алото) на гората. По пряка пътека (стълбички) се слиза до центара изобщо не е далеко от центъра, има панорамен поглед Върху града. Кола сте ви трябва ако не ви се качват стълби4ките. ПО пътека през гората се стига до езерото, там също е хубаво. Друго предимстрво  близко е до болницата (не дай боже).
  Мисля че имаМ няколко снимки точно там ако иска6 даи email да ти ги изпратя.
  На мен лично ми харесва, там съм пораснала, в Трявна  Peace

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 16:22 от xxubavka

# 3
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Там, защото там има места за по велик ден  Mr. Green И изглежда по снимки хубаво.
А иначе сме моторизирани и не е проблем придвижването.

# 4
  • Мнения: 2 839
Сега потърсих снимки. Определено е ремонтиран от 2000г.  Grinning
Извинявам се, че без да искам щях да те подведа  Embarassed

# 5
az sim hodila tam mnogo krasivo mqsto e.stava za otmora.staite si6to sa dobre.mnogo gi haresah.bih iskala otnovo da hodq

# 6
  • Варна
  • Мнения: 472
а за бунгалата какво ще кажете? снимките изглеждат добре  newsm78
мислим да ходим този месец
аз се колебая и за вила Зорница - също изглежда прилично на снимки, а и 30 лв нощувката  Thinking

# 7
  • софия
  • Мнения: 163
А може ли да дадете сайт, за да разгледам този комплекс? То е малко далечко още, ама сега нисля къде да идем за 24 май, нали има повечко почивни дни...
Благодаря! И ако някой отиде да каже как е  Simple Smile

# 8
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
А може ли да дадете сайт, за да разгледам този комплекс? То е малко далечко още, ама сега нисля къде да идем за 24 май, нали има повечко почивни дни...
Благодаря! И ако някой отиде да каже как е  Simple Smile

Ето това е сайта. Приятно гледане.

# 9
  • Мнения: 689
А цени на бунгалата някой да знае?

# 10
  • софия
  • Мнения: 163
Благодаря, Мимито! Сега ще чакам и личните ти впечатления. Желая ти да си починете добре и да си прекарате весело хубавите Великденски празници!

# 11
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благодаря, Мимито! Сега ще чакам и личните ти впечатления. Желая ти да си починете добре и да си прекарате весело хубавите Великденски празници!

Лични впечатления няма да има. В последния момент ни отказаха резервация, заради група. Та празницоте ще са в Сливенския балкан.
Изглеждаше хубаво, но някой друг път ще го проверим.

# 12
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Разказвали са ми за там - само са обядвали, но имало страхотни ребърца :> и много хубава гледка към града, защото се пада в по-високото. Освен това там ногоре през гората имало пътека, през която много хора ходели пеша до Боженци. :> ( мен лично това ме учуди, ама знае ли се)

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Благодаря за информацията! Аз съм учила в Трявна, в художественото училище и тази година ще се събираме, защото имаме среща на випуска. Празненството ще е точно там. Пратих вече парите. Ще споделя после впечатления!

# 14
  • Мнения: 689
Да си побутна въпросчето, че никой май не го забеляза -
А цени на бунгалата някой да знае?

Общи условия

Активация на акаунт