Отговори
  • Мнения: 80
Искам да знам, има ли още такива мъже , които обичат да изненадват жените си , просто ей така, без да има определен повод за това !!! Grinning

# 1
Ами има разбира се! Аз се сещам честичко, но купувам само като имам някакви пари в мен - демек много рядко Sad .

# 2
по-редичко, отколкото ми се иска, но ... да   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 517
Има, имааа...последният подарък, който получих без повод беше.......цяла торба с презервативи  hahaha
Но си беше подарък  Crossing Arms Опаковани в подаръчна торбичка и ми бяха поднесени официално  Joy
Майтапа настрана, моят наистина се сеща; рядко, но се сеща. А когато тези жестове на внимание не са прекалено често, но ги има, са още по-мили и свидни.

П.П. А на теб горския дух какво последно ти подари?

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз предпо4итам малките жестове, без да поискам да ми купи дори шоколад или нещо за душата (гастроном съм)! цветя няма тук да се продават, те са в градините, така, 4е не съм о4аквала подобен жест!но го прави напоследък по-4есто, което говори добре!най-оби4ам да ми подари пътуване,дори в околностите!

# 5
  • Мнения: 80
Има, имааа...последният подарък, който получих без повод беше.......цяла торба с презервативи  hahaha
Но си беше подарък  Crossing Arms Опаковани в подаръчна торбичка и ми бяха поднесени официално  Joy
Майтапа настрана, моят наистина се сеща; рядко, но се сеща. А когато тези жестове на внимание не са прекалено често, но ги има, са още по-мили и свидни.

П.П. А на теб горския дух какво последно ти подари?
Ами съвсем скоро получих букетче горски синчец!!!  bouquet

# 6
Цветя, да. Тя си избира хубав вид цвете. Аз заявявям, че няма да разнасям разни саксий до вкъщи. След няколко дни отивам сам до магазина, купувам избрания вид доколкото съм го запомнил. След това по препоръка на продавачката купувам още два-три вида подобни цветя и внимателно ги подреждам вкъщи. Понякога изненадата е голяма, особено ако съм купил друг вид, а не желания.

# 7
  • Мнения: 7 474
Понеже мъжа ми не може да избира подаръци си имаме уговорк- аз сама си правя такива честичко  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 916
Понеже въпросът е зададен към мъжете, а моят не пише тук, отговарям от негово име без да ме е упълномощил - той купува предимно свежи цветя (рядко саксии) дори по-често отколкото аз бих се сетила. Малка особеносте, че купува цветя само когато сме в добри отношения, когато сме скарани - никога не се извинява с букети (ама всъщност той по принцип не е по извиненията  Close сигурно защото всеки път е по моя вина  Mr. Green както днес  Mr. Green )Така че за днес съм сигурна, че няма да получа цветя  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 494
по-редичко, отколкото ми се иска, но ... да   bouquet


Рядко. Но оня ден ми подари голям букет с горска иглика и останах приятно изненадана.  .Такива неочаквани изненади ме радват много повече отколкото скъпите подаръци.

# 10
  • Мнения: 2 657
Цветя не купува,но други подаръ4ета-да Wink

# 11
  • Мнения: 402
Обичайно ми купува букети без повод и то често, общо взето не оставам без свежи цветя в къщи.
Снощи се прибра с оранжеви гербери /това е любимия ми пролетен цвят/, каза че всичко го е теглило към магазина за цветя и беше много изненадан, като го попитах дали букета е за първа пролет, защото той не се беше сетил.
Инъче ни носи всяка вечер по нещо на мен и децата, от любимите ни лакомства /обожаваме Рафаело/ и всякакви други глезотии.
Понеже съм фен на качествените вина, това също е често срещана глезотия.

Абе златен ми е мъжа, а свекърва ми как се дразни от тези букети, не е истина, но проблема си е неин. #Cussing out

# 12
  • Мнения: 505
Да и моят мъж така ме глези- хай- вече с цветя , но и дори от козметика разбира. ...

# 13
  • Мнения: 4 678
Искам да знам, има ли още такива мъже , които обичат да изненадват жените си , просто ей така, без да има определен повод за това !!! Grinning
Да, аз подарявам на жена си просто ей така!Даже честно да си призная ,мразя да и правя подараци по повод!Щото всеки може тогава.Предпочитам да я изненадвам постоянно с много шантави и нестандартни подараци и играчки!А по повод-8 март,рожден,имен ден и други, предпочитам тя сама да ми каже що сака! newsm51

# 14
  • Мнения: 80
Браво, поздравления , значи имало и истински мъже все пак!!!!! smile3501

Общи условия

Активация на акаунт