за изследванията на 6 месеца

  • 873
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Как взехте урина за изследването от момченцата?Чудя се как да го направя-бебо е на 5 1/2мес.

# 1
  • Мнения: 603
И аз това се чудя.
Но моята бебка като я съблека и я оставя да порита по голо дупе винаги се изпишва. Ще я чакам с контейнерче.
Проблема ми обаче е, че урината трябва да се занесе в следващия половин час до лабораторията.
Е това се чудя как да го направя.

# 2
  • Мнения: 201
Бебето се изпишква най-лесно като му се свали памперса след ставане от сън, а за да успеете да занесете навреме контейнерчето с урината в лабораторията - ще ви помогне таткото, някоя баба или приятел.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
Баща му го държеше гол,а аз чаках с една чашка,досте време ни помота преди да я напълни:)
В аптеките продават специални пликчета които се слагат в памперса и детето като пиша го пълни,но и досега немога да се справям с това приспособление

# 4
  • БГ
  • Мнения: 1 160
Как взехте урина за изследването от момченцата?Чудя се как да го направя-бебо е на 5 1/2мес.

В аптеките продават специални стерилни колектори за урина, около 1лв струват, много са удобни за момченца. Залепваш лепенките, слагаш памперса и периодично проверяваш има ли резултат. В поликлиниката отиваш направо с колекторчето, там те си пресипват урината в стерилни шишенца или чашки, ами това е, ние вече два пъти го правихме - за изследванията на 6 месеца и 1 година. Успех!

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 14:32 от stefaniika

# 5
  • Мнения: 3 500
С колекторче за урина

# 6
  • Мнения: 990
С колектор от аптеката.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 745
Как взехте урина за изследването от момченцата?Чудя се как да го направя-бебо е на 5 1/2мес.
сутрин след ставането с колекторче за урина
при момченцата според мен е лесно, чудя са как се справят мамите на момиченца newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 389
Вземи си контейнерче за урина от аптека.Залепяш и чакаш бебето да свърши останалото.

# 9
  • Мнения: 950
Аз имам момиченце и също трябва да взема урина. Вече два пъти пробвах с тези колектори, но нищо не стана и се чудя как ще се спрая. newsm78

# 10
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Az на моето момченце и на 6 и на 12 месеца лесно взех урина.Като се събуди сутрин му махам памперса,давам му шишето с вода или сок и чакам с бурканче от пюре на пишлето.След няколко минути се е изпишкал.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз се видях в приключение сега #CrazyПробвах с колекторите два пъти,резултат пълен памперс,празен колектор ooooh! и като се започна едно чакане всяка сутрин от 7 до 9ч близо седмица.Аз го разнасям гол в едната ръка и бурканче в другата,ноооо нищо. Имах чувството,че само като видеше бурканчето и се отказваше да пишка,накрая успях,но много се измъчихме и двамата Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 5 079
С колектор, никакъв проблем не сме имали, два пъти "събрах". За момче, особено, е лесно...

# 13
  • Мнения: 274
И ние пробвахме няколко пъти с тези колектори и нищо не стана. Купихме гърне тогава - като беше на 6 м., но и така не успяхме да съберем урина и така това изследване не го направихме. Поне от тогава почнахме да слагаме  Йоана на гърнето постепенно и така тя свикна  Simple Smile на него

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Дадох му да пие вода след 10 мин напълнехме контейнерчето.

Общи условия

Активация на акаунт