Колко време трае интервюто с хомеопат?

  • 1 015
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
Здравейте почитатели на хомеопатията!

Аз се реших. Ще правя интервю с хомеопат, за да лекувам хроничната кашлица на едната ми щерка и моята, както се оказва, алергична суха кашлица. Имаме и някои други хронични заболявания в семейството ни и след изпробване на доста лекарства без никакъв ефект, реших, че ще е добре да се обърнем към хомеопатията.
Проблема е, че съм много кът от към време. Работя през деня, вечер съм с двете в къщи, мъжа ми се прибира късно. Нямам кола под ръка, за да ги закарам и ще трябва да си взема дне отпуска, за да ги направя тези интервюта... Някой ще ми каже ли колко време трае едно интервю и какво представлява то? Какви въпроси питат и как точно моята 1-годишна дъщеря ще отговаря на тези въпроси  Laughing  Laughing  Laughing То е ясно, че аз ще отговарям вместо нея, но ми е интересно в какво се състои това интервю...

Поздрави!

# 1
  • Мнения: 3 456
Първото интервю е около 1 час и половина . Понякога повече. Да ти ще отговаряш- какви храни предпочита- сладки или солени. Топло или студено предпочита- поти ли се, като спи- къде. Всъщност въпросите са много различни- някой от тях звучат странно

# 2
  • Мнения: 2 237
Интервюто на моята Калина трая към 2 часа.Пуснахме я да си играе,тя и даде разни играчки и я наблюдаваше.През това време ме разпитваше за детето - от момента на забременяване,през ембрионче,раждането...Всичко ме пита.Накрая попита какъв е здравословния проблем и след това даде капки.Детенцето се оправи (имаше дълга и упорита кашлица)
Успех и дано ви помогне хомеопатията !

# 3
  • Мнения: 113
 Самата аз се лекувам с хомеопатия,първото интервю е час и половина- два, наистина задават и доста странни въпроси,но явно има значение. По-нататък е по 1/2 -1 час

# 4
  • София
  • Мнения: 896
При моята лекарка продължи три часа. Имам някъде хомеопатичното интервю, ако искаш мога да ти го пратя.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 737
При един и същи хомеопат, моето интервю беше около 2 часа, на детето (5 месечен) - 1,5 часа, на майка ми - 2 дни по 3 часа, т.е. общо 6 часа, на сестра ми и мъжа ми по 2. Зависи от случая и необходимата информация. Най-често е 2 часа.

# 6
  • Мнения: 14
Имам молба към вас - препоръчайте ми хомеопат в София. Твърдо съм решен да посетя хомеопат, но имам нужда от аргументирано предложение към кого точно да се обърна. Не искам да разводнявам темата тук, затова ако някой има желание да ми помогне може да ми пише на лични, за да обясня по-подробно за какво става дума. Предварително благодаря на отзовалите се.

# 7
  • Мнения: 1 753
Благодаря много! Ако можете да ми пратите едно интервю ще съм любопитна да го видя  Grinning  Hug

Ето мейл: palpurina@gmail.com

Общи условия

Активация на акаунт