Какво е усещането когато изтичат водите?

  • 1 748
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте, мили мами! В деветия месец съм, остават ми 13 дни до термина и днес когато ходих до тоалетна ми изтече около 1 шепа мътна бяла вода. Като количество не беше много, но се чудя какво може да е ако не са води. Снощи си слагах свещички Gino Pevaril, които доктора ми е изписал. Моля помогнете ми със съвет!

# 1
  • Мнения: X
Ами не съм от много компетентните, но е възможно да е от свещичките. Водите изтичат различно, моите шурнаха доста и не спираха, нямаше как да ги сбъркам с нещо друго.
А това 1-ва свещичка ли е или слагаш от няколко дни?
Звънни на д-ра си за да си по- спокойна.
Леко раждане ти желая!

# 2
  • Мнения: 1 172
Обади се на гинеколога си. Моят ме беше накарал да сложа обикновена превръзка и да следя дали изтича нещо. Но мехура ми го спукаха малко преди раждането и усещането е като ходенето по малка нужда, само дето не полдлежи на контрол и ми се стори, че тези води бяха много като количество и топли .

# 3
  • Мнения: 374
Обади се на гинеколога си....... усещането е като ходенето по малка нужда, само дето не полдлежи на контрол и ми се стори, че тези води бяха много като количество и топли .

 Peace

# 4
  • Мнения: 473
Благодаря ви! Обадих се, той каза че не е нищо страшно. Най-вероятно е от свещичката, но и друг път съм слагала, горе долу през цялата бременност. Но определено течността не беше топла и беше малко. Успокоихте ме!

# 5
  • Мнения: 11 607
Топло, приятно, неконтролируемо!  Леко раждане!

# 6
  • Мнения: 4 447
На мен водите ми изтекоха към 6-тия см. Много е топла течността, при мен беше розошеникава, защото доктора, който ме прие и ме прегледа ме разкървави. Аз естествено в последствие разбрах, че са водите, защото по принцип винаги не съм в час Simple Smile  Rolling Eyes Но не текат нон стоп, а на периоди, обикновено около контракциите, ама почнат ли няма спиране. Хубаво е да си сложиш нещо, за да видиш какво изтича, защото ако водите ти са зеленикаши е знак, че бебето не е добре и се отива СПЕШНО ш родилното!!! Имат лек мирис на спрема Embarassed тоша е  ooooh!  baby_neutral леко и безашарийно раждане!  bouquet

# 7
  • Мнения: 374
На мен водите ми изтекоха към 6-тия см. Много е топла течността, при мен беше розошеникава, защото доктора, който ме прие и ме прегледа ме разкървави. Аз естествено в последствие разбрах, че са водите, защото по принцип винаги не съм в час Simple Smile  Rolling Eyes Но не текат нон стоп, а на периоди, обикновено около контракциите, ама почнат ли няма спиране. Хубаво е да си сложиш нещо, за да видиш какво изтича, защото ако водите ти са зеленикаши е знак, че бебето не е добре и се отива СПЕШНО ш родилното!!! Имат лек мирис на спрема Embarassed тоша е  ooooh!  baby_neutral леко и безашарийно раждане!  bouquet

 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 11 003
Спокойно! От 3 дена ползвам свещички и всяка сутрин ми изтича такава вода - не е топла и е мътно бяла.
А доколкото знам, водите изтичат наведнъж, не всеки ден по малко.
Леко раждане Peace

# 9
  • Мнения: 2 663
При мен водите бяха като ходене по малка нужда само че неконтролируемо и малко през интервал от няколко минути

# 10
  • Мнения: 649
На  мен до последно ми се струваше, че са ми изтекли, докато съм спала, но само съм се потила. Водите ми изтекоха като вях вече в болницата-с 7см разкритие. Беше като ходене по малка нужда, но не можеш да го контролираш. Като ти изтекат, мисля, че няма да го сбъркаш. Леко раждане!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Изтича по много като количества и не спира, сякаш се напишкваш и усещаш как те обливат топли води.Нормално водите са чисти и нямат мирис.

# 12
# 13
  • Мнения: 679
Определено водите са много по количество и не може да се обърка с друго  Peace Топли, много топли, нормално е да са бистри и без мирис. При мен беше внезапно, все едно се е спукал балон.
Леко раждане !   bouquet

# 14
  • Мнения: 7 416
  Преди да ми изтекат водите имах отчетливо усещане,как нещо се пукна вътре.Едно щракване долу в опашната кост.А после изтекоха едни топли,с малко кръв.

Общи условия

Активация на акаунт