Що е това КАВАЛЕР и има ли то почва у нас ???

  • 5 102
  • 54
  •   1
Отговори
Е,сещате ли се за онези дреболийки, които карат повечето от нас да летим в облаците и да си мислим : "Боже, истина ли е или сънувам??? " - а именно цветята с повод и без повод, отварянето на врата, подаването на ръка....и т.н. и т.н. Случвало ли Ви се е скоро да попаднете на такъв експонат или сме заобиколени от двунога форма на живот, произлязла от маймуните за която щастие означава секс,бира,секс, футбол, секс.... секс.....

P.S. sorry ако има създадена такава тема.. но съм нова тук  Embarassed

# 1
  • Мнения: 183
както обичат да казват приятелите ми от мъжки пол- кавалерите са умряли с рицарите и май са прави Tired

# 2
  • в Низината
  • Мнения: 705
Имам 2-ма такива колеги Peace

# 3
както обичат да казват приятелите ми от мъжки пол- кавалерите са умряли с рицарите и май са прави Tired

Грешат твоите приятели.
Измрели са с динозаврите. Истинският кавалер винаги пуска дамата да влезе първа в пещерата, защото ако има някой звяр вътре...  Whistling

# 4
  • Мнения: 1 045
Токва чудо от години не съм срещала  Crazy

# 5
  • Мнения: 3 521
 КАВАЛЕР, това не беше ли zавод zа мъжки обувки newsm78 Mr. Green

# 6
  • Мнения: 819
Срещат се тук-таме, но все по-рядко, за съжаление. Май за повечето мъже това са глупости и едва ли не ги е страх да не изглеждат глупаво в очите на околните, знам ли и аз? Или изобщо не са и чували за подобно нещо, ама то си е и въпрос на възпитание, май. Ако пък някой го направи, то сигурно ще е с някакви користни цели  Crazy Joy
Сетих се за нещо, обаче. Когато сме с моята приятелка и нейното момченце и се качваме в колата, малкият винаги отваря вратата и изчаква мойта щерка да се качи първа.И го прави съвсем съзнателно  Laughing Много се умилявам , като го видя.

# 7
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
КАВАЛЕР, това не беше ли zавод zа мъжки обувки newsm78 Mr. Green

Май за облекло беше...
За протокола - не съм срещала скоро такъв. Понякога мъжът ми се сеща за някоя дреболия, но рядко.

# 8
  • Мнения: 656
Една жена не може да бъде дама, ако около нея няма кавалер...
Така че дама се чувствам когато ми отварят вратата, когато ми подават ръка при слизане от превзно средство.
Мисля че същото важи и за кавалерите - ако няма на кого да подадат ръка или да отворят вратата са си просто мъже....

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ДА, познавам 2-ма. И те са ми 1-ви братовчеди.

# 10
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Моят шеф е от тази измираща порода - винаги отваря вртата, сипва питието в чашата Wink...такива жестове...отвреме на време и мъжът ми има проблясъци bowuu.

# 11
  • Мнения: 7 723
КАВАЛЕР, това не беше ли zавод zа мъжки обувки newsm78 Mr. Green

Май за облекло беше...
...

За обувки  bowuu

# 12
  • Мнения: 677
Аз се старая да съм..
Но не винаги и не всяка цена..Зависи..

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Познавам, но съм така отвикнала, че чак се чувствам странно и неловко, когато ми се разкавалерстват (уви).

# 14
  • Мнения: 1 937
Омъжена съм за такъв. bowuu
А се познава, че е истински по това, че не прилага похватите избирателно.

Общи условия

Активация на акаунт