хляб?

  • 959
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
здравейте!искам да заместя сухара в супата с хляб,но се чудя дали трябва да препичам филийката преди да я надробя?благодаря предварително!:)

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Няма смисъл да се препича, но не използвай бял хляб.Скоро имаше такава тема и се установи, че сухара е много по-полезен от хляба.Още повече, че като го сложиш в супата става глетав и на бучки, а сухара се разтваря идеално.

# 2
  • Мнения: 371
Аз не препичам хляба /иначе по-добре да давам сухар/. Само го надробявам ситно в супата.

# 3
  • Мнения: 601
Няма смисъл да се препича, но не използвай бял хляб.Скоро имаше такава тема и се установи, че сухара е много по-полезен от хляба.Още повече, че като го сложиш в супата става глетав и на бучки, а сухара се разтваря идеално.
Напълно е права Биляна. Веднъж след тяхната закуска и на мен ми се прияде попара и си я направих с хляб. Stop Със сухар става 100 пъти по-вкусна.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
искам да заместя сухара в супата с хляб,но се чудя дали трябва да препичам филийката преди да я надробя?

Не.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Все още използвам за попара или за супата сухар. Хляб яде, намазан с нещо, на сандвичи.

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
искам да заместя сухара в супата с хляб,но се чудя дали трябва да препичам филийката преди да я надробя?

Не.


 Peace

# 7
  • Мнения: 6 461
Когато реша препичам хляба,но не винаги , и не е задължително.

# 8
  • Мнения: 1 157
Аз отдавна съм спряла сухара ,малката повече харесва попарата и супите със хляб и никога не съм го препичала

# 9
  • Мнения: 27 524
Няма смисъл да се препича, но не използвай бял хляб.Скоро имаше такава тема и се установи, че сухара е много по-полезен от хляба.Още повече, че като го сложиш в супата става глетав и на бучки, а сухара се разтваря идеално.

Подкрепям  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Много сте малки за хляб.Само сухари, даже до година и половина.Трудно се възприема от стомахчето.

# 11
  • Мнения: 5 362
Не мисля,че е нужно.
Ние специално,се храним с хляб от 10 мес.възраст.

# 12
  • Мнения: 990
Като навършиха 1 год започнах да замествам сухарите с хляб, даже май повече им харесва така отколкото със сухар  Thinking

# 13
  • Мнения: 351
Ние сме вече на 1г. и 6м. и от скоро започнах да замествах сухарите с хляб. Не го препичам, натрошавам го на малки залъчета и го пускам в супата след като съм я стоплила.

# 14
  • Мнения: 4 621
Според мен няма нужда да се препича Peace

Общи условия

Активация на акаунт