Да се притеснявам ли или е нормално?

  • 1 023
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 541
Здравейте, мамита!
Имам следния въпрос към вас - Беба е на 2 месеца, само на кърма, ака по 2-3 пъти на ден, но много течни акита /от около 2-3 седмици е така/. Като цвят са си нормални - жълтеникави или жълто-зелени, имат и "зрънца", но все пак се притеснявам!?
Бебка е с много чувствителна кожа, аз самата избягвам алергизиращи храни.
Вода, сокове и пр. не й давам, понякога само чайче за коликите, но много рядко /а и тя не го пие/.

# 1
  • Мнения: 1 321
Аз мисля че няма място за притеснение.И на малкия му ставха на моменти много течни и чак си мислех че имаме диария  Shocked.Може да е от някои храни които ти си яла.
Спокойно. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 12 225
  И ние по това време бяхме с много течни аките и се бях притеснила, но нямаше проблем  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 313
Нормаолно е да са течни. Като е само на течна храна Wink Чак като почнеш да захранваш ще станат с по- плътна консистенция. Няма за какво да се притесняваш Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 541
Благодаря ви за отговорите  Hug  bouquet
Ще гледам да не се шашкам  Wink

# 5
  • Мнения: 1 043
на нас чак до 4 месец си ни бяха течни
като се изакаше целият и гръб и чаршафи ставаха омазани  Crazy но пък акаше веднъж на 6 дни  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 819
Ами то на кърмените бебета акитата и са течни...

# 7
  • Мнения: 7 416
  И ние сме само на кърма.И на нас акитата ни са течни,но даже и не си помислих,че това може да е проблем.Това си викам :течна храна---течни акита.

# 8
  • Мнения: 3 695
И при нас са течни и дори и не мога да си представя само от кърма да станат твърди  Confused

# 9
  • Мнения: 336
И на моята бебка са такива и често се оаква до врата...
Иначе чудесен неонатолог ми каза, че може да е алергична към кърмата ми... (а не само към БКМ, каквато бе първоначалната диагноза)
Радвам се, че въпросът вече е поставен пред вас и още повече - на отговорит ви.
Кърменето е може би най-хубавото, но и най-трудното нещо в първите месеци от отглеждането на едно дете... Трудно, защото покрай него тревоги безброй. Разбира се, не при всеки.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 162
И на моята бебка са такива и често се оаква до врата...
Иначе чудесен неонатолог ми каза, че може да е алергична към кърмата ми... (а не само към БКМ, каквато бе първоначалната диагноза)

Иглика, течните акита и оакването до врата ли са били основанията му да мисли, че е алергия (към каквото и да било) или нещо друго? Shocked

# 11
  • Мнения: 133
знам точно за какво говориш, на нас ни се случи към 4тия месец, и аз бях почнала да се притеснявам. те че са течни акитата всички го знаем, ама бяха станали много течни и много чести. отидохме на лекар, тя каза да не се притеснявам, само ако се появи кръв в акото да я заведа пак...след около 10ина дена така (и няколко jumbo пакета памперси) се оправихме....

# 12
  • Мнения: 789
И при нас имаше такъв период и то пак в същия период. Не се притеснявай, ще отмине  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 390
Нормално ви е акото  Mr. Green.

# 14
  • Мнения: 336

Иглика, течните акита и оакването до врата ли са били основанията му да мисли, че е алергия (към каквото и да било) или нещо друго? Shocked
[/quote]

Не, lilfi, имахме и обрив. Но акото я наведе на тази мисъл.

Общи условия

Активация на акаунт