за ровенето в деколтето искам да ви попитам

  • 549
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
мами на поотраснали кърмачета ,ровят ли ви бебоците в деколтето-моя да
не само като иска да суче но и сякаш се радва да ми открива гърдите Embarassed
при мен няма страшно ,но наднича в деколтетата и на баба си и на бавачката
търсих подобна тема-не намерих-извинете ако се повтарям
дайте моля идея, как да го накарам да престане newsm78
мерси предварително  bouquet

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Всички поотраснали мъници минават през този етап Laughing Скоро ще престане и самичък да рови по чуждите пазви (за твоята няма спасение Mr. Green), въпросът е да не му се обръща много внимание, за да не реши, че е някаква безкрайно забавна игра, ако реакциите на бабите и бавачката са доста явни. Достатъчно е да му казват спокойно и без особени емоции, че там няма мляко и че само мама дава гърдите (каквато думичка използвате за тях) и така бързо ще спре.
Страхотно е, че вече сте стигнали до етапа на явен интерес и любов към млякото на мама Hug

# 2
  • Мнения: 919
 Joy
Когато Виктория откри къде си крия мам-мамките, идваше постоянно и ми повдигаше блузата, сякаш да ми покаже, какво си е намерила.. после хапваше малко и така до след десетина минути. В един момент явно не и се сучеше вече и само ми вдигаше блузата и ги сочеше или ги целуваше...  hahaha Мина за около седмица-две.

# 3
  • Мнения: 3 423
Хедра,Гаргамелчо мерси  bouquetдоколкото  разбирам,етапа сам ще отмине  bouquet
Гаргамелчо и Боби е така,надниква ми в блузата и се киска,сякаш нещо си енамерил
майка ми едва ли не ме упреква за това,че и наднича и в нейното деколте-тя е от противниците на дългото кърмене

# 4
  • Мнения: 568
Ха-ха много е сладко това. Сега се сещам как голямата ми дъщеря ми разкопчаваше ризата и си похапваше по малко Simple Smile Тя сука до годинка и нещо и сама си се отказа после.

# 5
  • Мнения: 541
Хе хе да знаете колко мило ми стана когато го направи за първи път Hug, сега вече сякаш позабрави този вид "игра".

# 6
  • Мнения: 215
И мен ме ровят непрекъснато , много е сладко , изобщо не ми пречи . Много ще ми липсва кърменето , ако някой ден все пак успеем да се отбием  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 481
Нашето дете явно по-раничко се е усетило, защото вече започна да ми рови в деколтето и в това на баба си. Надявам се, че бързо ще отмине, иначе и на мен ми е смешно и сладко

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 097
Мартин само показва и с хилеща физиономия съобщава"Маматитааааа" Crazy

# 9
  • Мнения: 566
Много добре ми е познато това дейстие, ровене освен когато е гладен но и да си играе.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 057
Синът ми, рови в деколтето само когато иска да суче. Но скоро беше дърпал блузата на баба си, със същата цел. Обяснихме му смеейки се, че само от мама може суче, та засега не си иска от бабите или лелите си  Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 306
и моята от известно време наднича и така им се радва.в началото си мислех,че е гладна,но по-късно разбрах,че просто им се радва.когато и да ме види да се обличам или събличам и bombs...радост голяма  261uu
и аз незнам как ще престане да го прави,но пък е сладко и мило  remybussiи не ми пречи

# 12
  • Мнения: 3 810
За ровене в деколтетата- освен в моето няма на кой друг да рови. Мойта е малко дива и не признава никой друг.
Обаче докато суче- другата ръка настройва другата гърда...което много ме изнервя. Все се каня да си окача един гердан....но ще пробвам някой ден.

Общи условия

Активация на акаунт