Кой размер дрехи носим?

  • 7 431
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 111
Който си признае печели ...   smile3501


Благодаря на всички гласували, и на слабичките  newsm35 ,  и на не чак толкова   261uu


 smile3525

# 1
  • Мнения: 4 111
Честно е да съм първи!    L   Blush

# 2
  • Мнения: 794
Все XL съм носила, но не само заради килограмите, а и заради дължината на дрехите, на ръкавите им и т. н. Висока съм 173 см.

# 3
  • Мнения: 6 892
Много зависи от дрехите. Има някои марки, на които S ми е добре. На други ми е малък и вземам М, но всъщност това са по-скоро изключения. А има и такива, на които S ми е голям и вземам XS. В крайна сметка най-често нося S и с този отговор гласувах.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Много зависи от дрехите. Има някои марки, на които S ми е добре. На други ми е малък и вземам М, но всъщност това са по-скоро изключения. А има и такива, на които S ми е голям и вземам XS. В крайна сметка най-често нося S и с този отговор гласувах.
И аз така

# 5
  • Мнения: 1 432
Гласувах ,за сега сме наравно -кльощави и нормални  Joy
Аз нося М -Л  Mr. Green

# 6
# 7
# 8
  • Варна
  • Мнения: 870
най малкият и ел  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 164
от ХS до   М-зависи от модела Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 313
Предимно s-m, но имам и блузки xs

# 11
  • Мнения: 473
Наистина зависи от дрехите. Всяка марка си има като че ли различна номерация. Уж са стандартни номерациите, но зависи и от модела. Понякога си купувам S, понякога M, L винаги ми е голям. Гласувах с М.

# 12
  • Мнения: 2 677
XL. Embarassed
А едно време се побирах в най-мъничките...  Еее, хубаво е човек да си припомни младините.  Mr. Green

# 13
# 14
  • Мнения: 2 956
М-L...ама зависи...повече М

Общи условия

Активация на акаунт