детска кухня

  • 1 410
  • 22
  •   1
Отговори
Цитат
zdraveite mami  Simple Smile
iskam da vi popitam za detskite kuxni-purvo dobri li sa i nai-veche me interesuva kade ima  detski kuxni v Sf (adres)
az zhiveja na bul.Stamboliiski i shte sam mnogo blagodarna ako njakoi mozhe da mi kazhe kade nablizo ima takava kuxnja
blagodarj apredvaritelno  bouquet

здравейте мами  Simple Smile
искам да ви попитам за детските кухни-първо добри ли са и най-вече ме интересува къде има  детски кухни в Сф (адрес)
аз живея на бул.Стамболийски и ще съм много благодарна ако някои може да ми каже къде наблизо има такава кухня
благодаря предварително

-----
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 19:39 от Vivi

# 1
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Има една на "Одрин",на гърба на китайската стена,аз взимам от там .
Доволна съм от детските кухни-като цяло.

# 2
Цитат
blagodarja ti za adresa,mnogo mi e udobno mjastoto Simple Smile

благодаря ти за адреса,много ми е удобно мястото Simple Smile

Пишете на Кирилица!

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 14:15 от Ellypr

# 3
  • Мнения: 270
Аз не съм в този квартал, но също искам да кажа, че съм много доволна от кухнята. Е, да, винаги има едно: "Ооооо, аз го мога по-вкусно!", но пък такова разнообразие и то първо, второ и трето... newsm78 Пък и смятам, че трябва да се насладиш изцяло на майчинството, а не на готварството. Разбира се, не с цената на детския стомах, де!  Laughing

# 4
мерси! никога преди не бях чувала за детска кухня; педиатарката ме посаветва да се разтарся  и да се запиша по-отрано,че било голямо чакане(вярно ли е).иначе бебо е на почти 7 месеца,та имам време.
иначе и аз одобрявам идеята на кухните.
А всъщност кога горе-долу трябва да се запишеш и от каква вазраст се почва(предполагам че според препоръка на педиатъра,но горе-долу)?   
 newsm78

# 5
  • Мнения: 3 089
в нашата кухня приемат деца след навършени 11 м. не се чака. трябва само да изчакаш времето на раздаване на купоните, което става 2 п. в месеца. т.е. аз подадох молба на 2-ри март. лелкатами каза, че на 19-ти мога да си купя купони, с които мога да започна да вземем храна от 1-во число на м. април. значи не е голямо чакането.
пп - и аз съм на стамболийки, но на пресечката с конст. величков. храна ще вземем от кухнята, която е в квартала /илинден/. намира се срещу дома за сираци п. славейков.

# 6
мерси Simple Smile
аз живея на пресечата с димитър петков(пазара)...така че мисля че и двете кухни споменати по-горе ме устройват...
благодаря ви за информацията!
 Hug

# 7
  • Мнения: 146
И аз записах дъщеря си на детска кухня. Не съм сигурна защо трябваше да занеса в началото 20 буркана като така или иначе всеки път си нося 3. И нови капачки носих, а все получавам бурканчета със стари.

Като цяло съм много доволна, детето яде с удоволствие храната. Но лелката, която я дава е изключително неучтива, дори "добър ден" не казва. Абсолютно не е подготвена за работа в сферата на обслужването. Sad

# 8
за въпросните бурканчета:какжи трябва да са-тези от пюретата стават ли...и каква е поцедурата-всеки път си носиш -даваш празни,а те вращат пълни,така ли? newsm78
питам и разпитвам за тия детски кухни защото напоследък  чувам разни коментари и си правя извода че общо взето кухните са супер като идея,но функционират не толкова добре  Sad Вие как  мислите,така ли е или греша?  newsm78

# 9
  • Мнения: 374
Аз съм от Варна и едва дочаках дъщеря ми да навърши 6 месеца, за да тръгнем на кухня. Имаше период от 2 седмици, в който не искаше да яде от Детската кухня, но точно в края на втората седмица си изяде всичко. Дори само едно от яденетата да ти яде на ден за теб ще е от помощ. Сега като се стопли времето, минаваш, вземаш храната и цял ден навън. Дъщеря ми е почти на 2 години и така бяхме.Сега не сме на кухня от 3 месеца, но ела да ме видиш -  през ден готвя по 2 манджи, за да не яде цял ден едно и също, давам и на другия ден от тях и после пак отначало пред печката! #Crazy

# 10
  • Мнения: 2 978
Аз взимах от Борово. Само, че я носят от друго място- забравих от къде Embarassed Там готвят и зареждат няколко квартала (от ул. Белмекен ако не греша newsm78)

Храната винаги е била много вкусна и разнообразна.
Аз лично съм доволна Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 328
И ние сме записани в кухнята на "Одрин" Simple Smile В началото се искат 20 бурканчета и 60 капачки, а документи се подават,когато бебка е на 9 месеца, за да може да почне веднага(самата кухня е от 10месец - до 3год), но явно имат нужда да обравотят документите известно време, които са копие от акт за раждане с написан гърба на листа адрес къде живете. Това е е което се сещам, иначе храната харесва на дъщеря ми, разбирасе имаше известен малък при нас период на свикване със супичките  Mr. Green
Ами това е което се сещам, ако имаш въпроси питай  Hug

# 12
  • Мнения: 146
така е с бурканчетата, носиш 3 празни и ти дават 3 пълни...всеки ден без събота и нед, имат и един санитарен петък в месеца, което аз лично не разбирам за какво е, но храна не дават...

# 13
  • Мнения: 1 679
Много е удобно да ползваш детска кухня. Така отделяш повече време на детето си и имаш повече време за разходки на въздух. Супите не са кой знае колко добри, но останалото е много вкусно.

# 14
  • Мнения: 270
leeloo, случайно да не си от лагера някъде ? Laughing 'Щото нашата лелка е същата - обидена явно, че я карат да работи.  Wink
А за бурканчетата - аз занесох 20 бурканчета от детска храна и чистак-бърсак нови 40 капачки.
Записах сина си, когато беше на 6м. и дори ми казаха, че вече нямало места  newsm78 Започнахме да взимаме храна преди навършени 10м. Кльопа я! Crazy
Държа на предишния си постинг - щом ти предлагат (и то на далавера - по 1лв. на ден), то по-добре се наслади на майчинството!

Общи условия

Активация на акаунт