Помощ!!!Не мога да спя през нощта!

  • 18 105
  • 68
  •   1
Отговори
Бременна съм в VІ месец и от два месеца имам проблем Thinking: НЕ МОГА ДА СПЯ ПРЕЗ НОЩТА!Не употребявам кафе, сутрин пия билков чай, през деня не спя и вечер си лягам след 23.30часа. И  като се събудя към 1.30ч. до 5.00ч. не мога да заспя. Ако пък се събудя в 3.00ч. ето вече е 5.35ч. и аз не спя. Естествено сутрини и цял ден съм парцал ooooh!. Какво ли не съм опитвала , че да заспя - билков чай с мед, топло мляко с мед, броя , опитвам се да не мисля за нищо и не , и не - въртя се в леглото и се дразня, че не мога да заспя. baby_neutral Помогнете, какво да правя, все пак имам нужда ат почивка, а не мога да си почина дори нощем... #Crazy #Crazy #Crazy

# 1
  • Мнения: 5 362
Често ми се случваше и на мен през бременността.Аз пък си бях обърнала съня-през нощта будувах,а през деня ми се спеше.Съвет незнам какъв да ти дам newsm78 Чакаш да родиш и това е. Peace
 

# 2
  • София
  • Мнения: 276
И аз не мога да спя. А иначе никога не съм имала проблем със съня.

Освен това през нощта започват да ме налягат най-различни идиотски мисли и притеснения за бебето.
И не ми е много удобно с тоя корем, така че и това оказва влияние.

# 3
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
И аз не можех да спя. Не помня какво правех, но така си изкарах сума ти време. Ако не ходиш на работа и имаш възможност, спи си през деня - това е. Или си вземи болничен и почини малко вкъщи. Аз се шегувах със себе си, че организмът ми се подготвя за нощното будуване прокрай бебето.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 603
Шоколадке, от един месец съм болничен по настояване на докторката и от тогава май не помня да съм се наспивала. Аз си мисля, че причината е това, че не се изморявам достатъчно. Просто ми писна да се събуждам по тъмно - ето вече съм прочела всички вестници в нета  Tired....... а е събота, половинката сладко си спи, и вече имам чуството, че половината ден е минал. Сега съм 25-та г.с., .........дано не е така до раждането.

# 5
  • Мнения: 503
не искам да те отчайвам,аз бях така от 4м.Заспивах чак 5-6 ч.сутринта.Нищо не ми помагаше  Sad

# 6
  • Мнения: 6 461
Като теб прекарвах нощите си в по-големите месеци и на двете ми бреминности. Crazy

# 7
  • Мнения: 953
Аз четях книги - заспивах чак към 7:30.
Нищо не ми помогна - сега и бебка е нощна птица.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 603
От това, което пишете изглежда, че още 3 месеца и половина няма да се спи  Tired жалко, поне да можех да плета  Joy

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз бях така.Събуждах се сутрин към 4 ,5 когато всички още спят ,и се чудех какво да правя.През бременността не се изморяваме ,отделно спях и следобяд... нормално е!

# 10
  • Мнения: 2 336
Рядко ми се случва, но все пак ми се случва през ноща да се събудя и да не мога да заспя. SadНо аз спя и през деня когато съм свободна. Но с нарастване на бебо май все повече не ми се отдава съня през ноща защото тогава то бушува.  #Crazy и можеш да полудееш въпреки че ти е приятно че го чустваш Hug

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз не съм спала след петия месец. Четях книги и мечтаех ooooh!

# 12
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Явно е новмално явление. И аз гледах телевизия нощем, а през деня едвам гледах в работата. Последните 45 дена се наспивах през ден. С раждането нещата се оправиха. Сега ми се спи нощем, ама кой ти дава Joy

# 13
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
От това, което пишете изглежда, че още 3 месеца и половина няма да се спи  Tired жалко, поне да можех да плета  Joy

В подфорума Хоби има линкове към уроци по плетене  Laughing

# 14
  • Мнения: 298
И аз имам същия проблем, гледам тв до към 2-3 часа, после се събуждам към 6ч., и към 8 благополучно заспивам отново /понякога/  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт