Забравяме ли и какво???

  • 1 617
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 619
Че забравя човек, то е ясно.
Че някои имат способността да забравят избирателно и това е така.
Какво обаче най-често забравяте?!?! Хубавото, лошото, добрата дума, повода да зарадваме някого, ангажиментите, които поемаме, задълженията, които имаме или нещо, за което не се сещам, а?!?!?!
Важното или маловажното забравяме?!?!?
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 10:54 от luna

# 1
  • Мнения: 3 423
Обикновено забравям,
когато ми изнася така.

# 2
  • Мнения: 920
Най-доброто качество на човешката памет. Забравяме лошото. Май иначе не бихме оцелели.

# 3
  • Мнения: 15 619
Най-доброто качество на човешката памет. Забравяме лошото. Май иначе не бихме оцелели.
Дали?!?!?! newsm78
Аз мисля даже, че забравяме доброто, пък лошото помним...

# 4
  • Мнения: 9 077
Аз помня всичко Embarassed
Като си спомня лошото - се сещам и за доброто.
И обратното...

# 5
  • Мнения: 2 407
Е забравям доста често Grinning, понякога забравям ,че трябва нещо да купя, друг  път забравям дали съм заключила, изгасила печката и тем подобни.
Забравям и хубави и лоши моменти от миналото ми.Разбира се ,че е хубаво някой лоши неща да се изтрият от съзнанието.
Доста често се връщам в спомените си и се мъча да си спомня всичко,но за съжаление не става винаги.
Темата е много голяма и широка...

# 6
  • Мнения: 920
Най-доброто качество на човешката памет. Забравяме лошото. Май иначе не бихме оцелели.
Дали?!?!?! newsm78
Аз мисля даже, че забравяме доброто, пък лошото помним...

Първото ми раждане беше кошмарно. Реших, че няма да се повтори. Да, да , ама не. Доброто е повече от лошото.

# 7
  • Мнения: 27 524
Все забравям защо винаги след тежките си психологически въпроси нареждаш куп такива  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Злорадстваш кой ще ти се върже? Надсмиваш се сама над въпросите ли? По навик?  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 900
Ще се опитам да конкретизирам

Забравяме от лошото ИЗБИРАТЕЛНО Mr. Green, особено ФИЗИЧЕСКА болка!!!

А аз помня като СЛОН - злопаметна и добропаметна съм!
За злото обаче не тая гарес!!! Той Господ връща!!!
За доброто пък не се чувствам длъжна, а признателна!!! И пак Бог "връща"  Peace

А в ежедневието уча и себе си, и екипа, и семейството ми
има ли проблем - да се дефинира, за да се решава!
Пляскам през пръстите на секундата и ЗАБРАВЯМ - уж де!
Опитвам се да забравям и да не трупам негативизъм!!!

# 9
  • Мнения: 15 619
Блонди, мила,  Mr. Green
нареждам ги, защото светът не е само черен,
 напомням с тях и на себе си и на вас, че малко усмивки не са излишни никога, освен в случаите, когато някой скърби, тогава само не ги курдисвам... Mr. Green
Пък и не се възприемам като солта на земята, щипчица надсмиване, додето мога да понеса, де, и аз съм човек... Mr. Green

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 11:19 от luna

# 10
  • Мнения: 254
Забравям всичко и непрекъснато. Забравям къде съм си сложила очилата, забравям къде съм сложила чорапите на детето, забравям филми, хубави и лоши случки, забравям рожденни дни на близки хора, забравям понякога къде съм и защо съм. Абе голяма забравана съм.
 Blush

# 11
  • Мнения: 3 405
Помня като слон,
забравям да изключа котлона, ютията, да заключа вратата Wink ама това е нормално

# 12
  • Мнения: 4 726
Забравям дати и имена ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 381
Рядко забравям, а когато ми се случи са дреболии. Имена също забравям.  Embarassed Старая се да забравям лошото и да помня хубавото.  Sunglasses

# 14
  • Мнения: 46
Започна да ми се случва много често и ако продължава мисля да потърся помощ newsm62 Сложих бутилката с олио и пакетчето с пикантина в хладилника Joy цял ден ги търсих но кой да отвори  newsm55 bambam fight

Общи условия

Активация на акаунт