Лиляна и Боби в "Горещо"

  • 3 796
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Тази събота 17 март 2007г. гости в студиото на „Горещо” са най-горещата светска двойка в момента – Борислав и Лиляна от Биг Брадър 3. Единствено в „Горещо” става ясно, че най-горещата в момента светска двойка Боби и Лили от Биг Брадър 3 не са пред сватба, както се твърди навсякъде. В студиото Лили показва пръстен, който обаче не е годежен, нито дори с истински диамант. На всичко Борислав признава, че все още не се е развел окончателно с френската си съпруга. Другото разкритие, което зрителите на „Горещо” ще научат е, че салонът на Лиляна все още работи и изобщо не е бил затварян от бившето й гадже, с което и в момента са в много добри отношения. Венета Райкова бе много любопитна имало ли е наистина секс между тях в къщата и къде се е случил той. Борислав обяснява, че секс е имало и то не един път, а поне 15 пъти като много подробно разкрива позите, часовете и мястото на секса. При предишното си гостуване Борислав отрече да е правил секс с Лиляна в къщата и водещата на „Горещо” не пропусна да му напомни, че я е излъгал. Оказва се, че Боби е постъпил като джентълмен и не е разкрил тогава истината, защото не е искал Лили да се чувства неудобно. По време на интервюто, което е много весело и забавно, двамата си разменят типичните за общуването им реплики, познати на всички. Единствената тема, която помрачи настроението на гостите бе темата за атентатите срещу имуществото на семейството на Борислав.

# 1
  • Мнения: 2 978
Благодаря за инфото  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 381
Хе-хе, еми, че тя Лилито, нали не беше разбрала тогава какво се е случило  hahaha  Joy

# 3
  • Мнения: 7 186
Гледахте ли Лилито в Сделка или не, 45 бона взе Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Гледахте ли Лилито в Сделка или не, 45 бона взе Simple Smile
Направо и завидях Embarassed, а пък горкия Пеньо само 50 ст. ooooh!

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 243
Гледахте ли Лилито в Сделка или не, 45 бона взе Simple Smile

Верно?! Ми пари при пари отиват  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 609
Много ми е чудно защо на такива "известни" им предлагат такива суми, а на обикновените хорица- смяна на кутиите......... Thinking Crossing Arms Whistling

# 7
  • Мнения: 7 186
Много ми е чудно защо на такива "известни" им предлагат такива суми, а на обикновените хорица- смяна на кутиите......... Thinking Crossing Arms Whistling

Ами и аз това се зачудих. Досега не съм чула банкера да е предлагал толкова голяма сума за сделка, още повече, че в кутията и имаше не 100 000, а 7 500, мисля.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е, на жената, която взе 100 бона и предложиха 40 хиляди при суми 5 хиляди и 100 хиляди.

# 9
  • Мнения: 1 455
Много ми е чудно защо на такива "известни" им предлагат такива суми, а на обикновените хорица- смяна на кутиите......... Thinking Crossing Arms Whistling

Ами и аз това се зачудих. Досега не съм чула банкера да е предлагал толкова голяма сума за сделка, още повече, че в кутията и имаше не 100 000, а 7 500, мисля.
Да но тя самата искаше да си смени кутията,защото беше убедена,че 100,00лв. са в другата кутия,обаче банкера не даде, а и предложи оферта от 45,000лв.

# 10
  • Мнения: 6 417
И двамата не са ми интересни, но ще го гледам.  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 5 468
Досега не съм чула банкера да е предлагал толкова голяма сума за сделка
Когато се явяваха миналата година от Вип Брадър, беше така предложил на Галя Литова 32 000 лв. и тя ги прие.
Предлага пари на богатите. На бедните - смяна на кутиите.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 243
Досега не съм чула банкера да е предлагал толкова голяма сума за сделка
Когато се явяваха миналата година от Вип Брадър, беше така предложил на Галя Литова 32 000 лв. и тя ги прие.
Предлага пари на богатите. На бедните - смяна на кутиите.

Тъпа стратегия  Whistling

# 13
  • Мнения: 2 978
Досега не съм чула банкера да е предлагал толкова голяма сума за сделка
Когато се явяваха миналата година от Вип Брадър, беше така предложил на Галя Литова 32 000 лв. и тя ги прие.
Предлага пари на богатите. На бедните - смяна на кутиите.

Тъпа стратегия  Whistling

Ами не е тъпа...Сега ако се появи Експрес, ще ти го обясни. Mr. Green
 Пари при пари отиват, кредити се дават само на богаташи, бедните да го Whistling Crazy

# 14
  • Мнения: 2 897
Може и да ги гледам...

Общи условия

Активация на акаунт