Извън маточна бременност

  • 1 831
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте на всички, съжалявам ако съм объркал раздела за темата или пускам тема която е разисквана преди... Просто съм притеснен адски за приятелката си, а тя понеже си пада малко хаймана и не отдава сериозно значение на проблема се навивам да пиша аз!

Ситуацията е следната - ходихме при доктор, доктора я гледа и не установи бременност! Само че има съмнения за извън маточна бременност! Предписа й лекарства, и да повтори теста за бременност! Нейния цикъл е много странен и нередовен което поражда всички тези съмнения и неудобства!

Въпроса ми е: Може ли при отрицателен тест да има извън маточна бременност? Четох в другите теми а и като се замисля в уроците по биология съм чувал за розова бременност... За извън маточната бременност знам много малко Embarassed Теста засича ли този тип бременност? И още нещо, понеже четох по другите теми че извън маточната бременност се появява най често след предишни хирургически интервенций, възпаления и др... Да разбирам че моята приятелка и преди е имала такива проблеми? Може ли при здрав организъм съвсем случайно плода да не попадне в матката в тръбичката Embarassed

Съжалявам за некомпетентните въпроси ама съм момче  Embarassed

П.П. Ще следя редовно темата за отговори и нужда от допълнителна информация и яснота! Стана ми пълна каша в главата вече  ooooh!

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Здравей,
причината поради която сте отишли на лекар не ми стана ясна. В смисъл имала ли е положителен тест или не?
Бих ви препоручала да направите кръвен тест за бременност, който по-достоверен от уринните тестове и след като напишеш резултата ще можем да ти дадем по-компетентни отговори.

# 2
  • Мнения: 7 718
Кръвен тест през два дни. Ще отговори на въпросите ти.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Извънматочната бременост просто се случва.Не означава,че приятелката ти е имала възпление и хиругическа намеса.
Теста отчита наличие на бременост,независимо каква.Но може теста да е отрицателен и пак да има бременост.
Направете кръвен тест /както са те посъветвали преди мен/ два дни едно след друго.Ако нивата на хормона,чрез който се отчита бремеността се покачват-има бременост.
А за да си види със сигурност извънматочната бременост,трябва да мине повече време.

Общи условия

Активация на акаунт