Одеало за пълзене

  • 506
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Някой ползвал ли е специално одеало за пълзене?По- различно ли изглежда от обикновено одеало и колко струва?Нашият паяк вече не го свърта само на спалнята и за това мисля да го пусна да лази на земята,но той все пак лапа всичко и за това трябва да му постеля нещо.

# 1
  • Мнения: 2 467
Слагах на пода олекотено юрганче - най-големия размер който намерих (за спалня). Не съм ползвала специално одеалце. След това, като взе да прохожда от големите гумени пъзели и 2 килимчета за аеробика. Като цяло все беше блокирано из къщи  Mr. Green

# 2
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Ако те притеснява,че все лапа нещо,то повярвай ми като му сложиш одеало нали не мислиш,че ще седи само върху него.Ние сме с ламинат без никакви килими и за зимата аз купих една постелка за земя 80/100 с Мечо Пух на Дисни за 100лв,но я взех за да седи върху нея и да си играе,а не да пълзи.Различни са постелките за земя от тези за легло.Не се пързалят и са устойчиви.Важно е като го постелиш на земята и бебо  реши да се изправи да не се подхлъзне и да падне.Поради тази причина на съм слагала шалте,т.е пробвах,но като видях как се подхлъзна детето ми реших да го махна.Постелката я купих от Хиполенд и е страхотна.

Общи условия

Активация на акаунт