За нещата в устата

  • 4 835
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
... По време детско оно хапвали ли сте нещо, което не е било предназначено за ядене ( просто от любопитство). Яла съм бобчетата на едни " плодове " на дървета, рошкови мисля се казваха. Хапвах доста от овчарската торбичка, не помня но някое от съседските деца разправяше,че партизаните с това се изхранвали Laughing И диви кестени съм ръбала, но много горчаха ( късмет, че не е станала някоя беля  ooooh!), киселец също от този дивия на село ( най-вероятно препикан от една-две кози  Confused ) Ммм, много беше актуално и главичките на кибритените клечки да се ръфат аз обаче не посмях Grinning

# 1
  • Мнения: 3 405
Да, пясък, много скърца между зъбите
зелен фасул - суров, от него се повръща  Sick
иначе бях злояда

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Яла съм кактус. Laughing  Истински, от саксията... Брои ли се?

# 3
  • Мнения: 4 664
Това и през ум не ми е минавало да го пробвам Simple Smile Какъв вкус има?
Анджелина , пясък е кофти  Confused Връхлетяха ме спомени Laughing

# 4
  • Мнения: 6 869
Аз съм скромна, само няколко опаковки бонбони и шоколад за кучета. Вкусни бяха Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 417
Много обичахме цветчетата на акацията.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 664
Сладки са, нали? Simple Smile
Баси,май съм яла от всичко  ooooh!

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това и през ум не ми е минавало да го пробвам Simple Smile Какъв вкус има?

За щастие не помня... Wink

# 8
  • Мнения: 3 423
Аз съм най-праволинейното
създание на този свят. Ходя
само по проверени пътеки.

# 9
  • Мнения: 3 405
Много обичахме цветчетата на акацията.  Mr. Green

И аз съм ги яла, като мед са. И борови иглички, но тях ги дъвчех за измирисване от цигара като ученичка (в 11 клас)

# 10
  • Мнения: 4 664
  И тютюн съм хапвала да пробвам как е ( заради онези от филмите, където дъвчат и плюят ooooh! ). Гадно е, не пробвайте.

# 11
  • Мнения: 3 405
Едно дете в детската градина яде пластелин, после му тече кръв от носа. Другарката каза, че е от пластелина и да не правим и ние така  Naughty

# 12
  • Мнения: 2 309
Червило,паста за зъби...

# 13
  • Мнения: 4 664
Сапун някой да е опитвал Whistling
Бях гледала по телевизията как си пръскат в устата от онези ароматизатори, та реших с дезодорант да пробвам ( лапешка работа  Tired).

# 14
  • Мнения: 25 442
Оооо, много богат опит имам в яденето, много!  bowuu
Първо - била съм на година-две, когато съм хранила някакви зайци с трева, но в един момент нашите са забелязали, че и аз им правя компания в яденето. Хрупала съм сочна тревичка с все корените и пръстта...  Sick
Като дете в детската градина съм дъвкала с другите деца дзифт или как там се казва смолата, с която правят асфалта? Викахме й "черна дъвка". Не беше лош вкусът,  да ви кажа...  newsm78
Яла съм акация също, листа на липа, паста за зъби Мечо (беше много модна по едно време - да си цръкнеш на дланта и да ближеш) - това вече в прогимназията... И други подобни има, но не си ги спомням в момента.
Но най-гадното нещо, което съм яла, това са две манджи, които страшно мразя, но бях принудена да ям на една студентска бригада. Глад, братче, глад!  Mr. Green То всичките манджи бяха точно тези, които не ям и се наложи поне 2 от тях да проям...  Sick

Общи условия

Активация на акаунт