Как и кой взима секрет за постъпване в детска градина?

  • 1 189
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Здравейте!

Малкия ще постъпва в детска градина и ми искат проба от дупето за наличието на някакви бектерии.  Blush не мога да се сетя за точното наименование. Та въпросът ми е кой взима пробата. Докторката или в лабораторията.  newsm78

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Докторката или в лабораторията.  newsm78

нито едното нито другото - ти го правиш.
само занеси после предметното стъкло в лаораторията да има ефект от цялата работа.

# 2
  • Мнения: 4 514
Ако е като пробата за глисти - вземаш направление от личния лекар за лаборатория, после отиваш в лабораторията да ти дадат кутийка и там каквото трябва и ти обясняват как да вземеш секрета вкъщи. Но не знам дали става дума за същата проба.

# 3
  • Мнения: 136
вземи си направление от личния лекар и тя/той ще ти обяснят как да вземеш пробата.ти като им кажеш за детска градина теси знаят какво да ти ддадат.не е нито сложно нито болезнено. успех  Hug

# 4
  • Мнения: 17 407

...Та въпросът ми е кой взима пробата. Докторката или в лабораторията.  newsm78



Те са 2 пробите. Аз мисля, че педиатърът би трябвало да ти даде предметното стъкло и шишенцето за акото заедно с направленията.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Те са 2 пробите. Аз мисля, че педиатърът би трябвало да ти даде предметното стъкло и шишенцето за акото заедно с направленията.

точно така и всичко си правиш сам вкъщи и после отиваш до лабораторията с материалите.
само където лекарят не е задължително да ти даде шишенцето Laughing

# 6

Общи условия

Активация на акаунт