Настинка ли е или вирус?

  • 652
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Наскоро малкият беше с ангина. Вчера беше 9 ден откакто пие антибиотик /Панцеф/. Вчера бяхме на контролен преглед и педиатърката каза,че е добре.Обаче снощи вдигна лека температура - 37.3. Днес вечерта 37.4. Няма други болестни симптоми освен т.
През деня е жизнен, играе си, има апетит.
Пие Есберитокс,  бронхо-ваксом /онзи ден беше последното хапче от втория курс/, а от 6 дни давам и Ликуид фор кидс. От 2-3 месеца е болен през 2-3 седмици-ужасна хрема и висока температура. Изпи вече доста АБ.
Нещо вирусно ли е или е понастинал? Това се чудя.

/Аз също имам такава температура и ме втриса, нищо друго. тази вечер пих Фервекс и  съм по-добре. Не се чувствам отпаднала, само ми е леко студено на моменти. Според личната ми лекарка е настинка, щом температурата не надвишава 37.9. /

# 1
  • Мнения: 1 114
Забравих да спомена ,че ни избиват 2 кътника. Показали са се по 2 връхчета, но не са избили напълно.

# 2
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Да ти кайа,най-вероятно ще са зъбки.Ние в момента сме в същото положение.Не се притеснявай,но го наблюдавай все пак за други симптоми освен тази Т.

# 3
  • Мнения: 1 114
Зъби, добре. Но защо все вечер вдига температура от тях. Ако е заради тях , нямаше ли да вдига и през деня? Ето днес отново е добре,снощи не е вдигал /след свещичка Ефералган/.

# 4
  • Мнения: 233
  хомеопатия Peace

Общи условия

Активация на акаунт