Прическа за момче

  • 4 320
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 069
Оказва се, че момчетата ми за обрасли в главите по- зле от битници. Искам да им оформя прически, но да запазя част от дължината на косите. Не ми се иска да ги офъкам с машинката. Ако някоя мама може да ми помогне със снимка на младежка актуална прическа ще бъда много, много благодарна!

# 1
  • Мнения: 1 069
Ето за тези двамата става дума.

# 2
  • Мнения: 4 629
Големи слядури са   bouquet На мен ми харесват сегашните им прически. Малко да им хванат краищата според мен

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Според мен много добре са си обрасли децата  Peace Сега така е модерно да се ходи, с повечко косица Wink
В този сайт можеш да видиш не само дрешки за момчета, но и прическите на малките манекените са доста актуални  Peace
Виж и дали ще се навият да ползват гел за някои по-специални ефекти Wink

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148


Лявото дете е със страхотна прическа. Нещо такова си представям аз.

# 5
  • Мнения: 7 723
Според мен много добре са си обрасли децата  Peace Сега така е модерно да се ходи, с повечко косица Wink
В този сайт ...

Наистина са големи сладури  Grinning
Не ги подстригвай, само ги пооформи малко  Wink

# 6
  • Мнения: 146
Страхотни са! Аз бих леко намалила косата, но запазила останалото. А лятото с машинката, особено отзад. Но не съм фризьор Grinning

# 7
  • Мнения: 1 069
Наистина много благодаря на всички! Heart Eyes Heart Eyes Лошото е, че ги офъках, е не е ужасно, но... Сега са в банята, като изсъхнат ще ги снимам и ще ви покажа "постижението" си.

# 8
Аз също мисля, че сега лятото е по-добре възможно най-късо - по-здравословно е за кожата, а от там и за косата.
Ние вече звяра го минахме с машинката.

# 9
  • Мнения: 5 183
Модерно или не, винаги казвам на фризжорката на сина ми (4г) да го подстригва МНОГО КЪсо и да обира врата с машинка, тъй като много се поти. Много хубав го прави.

# 10
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Хей момичета дайте и снимки на прически.

# 11
  • София
  • Мнения: 797
Аз също мисля, че сега лятото е по-добре възможно най-късо - по-здравословно е за кожата, а от там и за косата.
Ние вече звяра го минахме с машинката.

 Ама още не е дошла пролетта, лятото е далече. Rolling Eyes
 А по темата защо не ги заведе на фризьор? Аз поне така правя, сама не се справям добре. Ще чакаме снимки.

# 12
  • Мнения: 3 886
Ето за тези двамата става дума.

МНОГО СА СЛАДКИ определено на моят син точно този тип коса му отива (самата форма)но аз го постригвам късо след което ме е яд newsm78 #Crazy

# 13
  • Мнения: 1 069
Ето резултата, добър или лош, това можах. Все още имам възможност да се развихря с машинката.

# 14
  • Мнения: 136
Добре си се справила,но защо просто не ги заведе в салон Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт