Болки в ухото

  • 1 178
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 151
Имам болки в ухото от няколко дни.Дори нямам време да отида на лкар. Sad Кажете вие какво правите, ако ви заболи ухото,моля.  bouquet

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Кажете вие какво правите, ако ви заболи ухото,моля.  bouquet

първото нещо, което правя - отивам на УНГ доктор за да ми предпише съответното лечение.
второто нещо - ушите са сериозно нещо и никаква болка не е за пренебрегване - тоест не искам никакво мнение във форума за някакви илачи за болка в ухо
трето нещо, което правя - не чакам 'няколко дни' с болка в ухо, а отивам веднага на лекар без 'нямането на време' да ми служи за извинение.

тези неща правя аз обаче, когато ме боли ухо - а ме е боляло не веднъж.

 Peace

# 2
  • Мнения: 233
Кажете вие какво правите, ако ви заболи ухото,моля.  bouquet

първото нещо, което правя - отивам на УНГ доктор за да ми предпише съответното лечение.
второто нещо - ушите са сериозно нещо и никаква болка не е за пренебрегване - тоест не искам никакво мнение във форума за някакви илачи за болка в ухо
трето нещо, което правя - не чакам 'няколко дни' с болка в ухо, а отивам веднага на лекар без 'нямането на време' да ми служи за извинение.

тези неща правя аз обаче, когато ме боли ухо - а ме е боляло не веднъж.

 Peace

 newsm10                     аз предпочитам хомеопатия след УНГ специалиста

# 3
  • Мнения: 14 654
aз пък знам един бабин лек за ухо - няколко капки от растението дебелец се капват в ухото, все така са ни лекували като малки

# 4
  • Мнения: 233
aз пък знам един бабин лек за ухо - няколко капки от растението дебелец се капват в ухото, все така са ни лекували като малки

Ако разгледате другите подобни теми ще видите още хубави бабини илачи, но мисля преди това е редно да се посети специалист. Peace

# 5
  • Мнения: 4 151
Вече ми мина болката. newsm44 Ако искате вярвайте обаче със сешоар си сушах косата и ухото ми се стопли явно и ми мина. Peace

Общи условия

Активация на акаунт