Фъч

  • 10 199
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 576
Реших да споделя рецептата си за сладкиш "Фъч", която е лесна и бърза. За съжаление немога да приложа снимка, тъй като бързичко се изяде. Simple Smile
Продукти: 1 1/2 пак. масло, 1 1/2 ч. ч. пудра захар, 3 яйца, 1 1/2 ч. ч. брашно, едро нарязани орехи, 1 бакпулвер, 3 с. л. какао.
Приготвяне:Маслото се разбива със захарта и се слагат едно по едно яйцата, какаото и брашното размесено с бакпулвера. Накрая слагате орехите и разбърквате сместта(аз обичачам с повечко орехчета и затова слагам около 100 - 150 гр.) Сместта се изсипва в намазнена тавичка и се слага в предваритемно загрята на 180 0 фурна. Пече се 35 мин, като последните 5 го пека с фолио, за да не прегори.
Приятен апетит![/left]

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз правя Фъч по друга рецепта,но с удоволствие ще пробвам и твоята.

# 2
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Забравих да питам маслото разтопяваш ли го предварително?

# 3
  • Мнения: 6 461
До сега не съм приготвяла "Фъч".
Ще се пробвам.
  bouquet

vesi@ , а твоята рецепта каква е?

# 4
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Моята рецепта е:Продукти-1 за сместта 3яйца,1ч.чаша захар,6с.л какао,половин ч.чаша прясно мляко,1 ванилия,1 бакпулвер,2ч.чаши брашно.За глазурата-1ч.чаша захар,125гр.масло.половин чаша прясно мляко.[/colorМаслото,захарта и млякото за глазурата се кипва на котлона и се оставя да изстине.От остана лите продукти се прави смес за блат и се прибавя половината от глазурата.Пече се в предварително загрята на 180-200градуса фурна.Докато е горещ се се залива със студената глазура.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
СмЕтам този Фъч( от готварската книга) правим повечето съфорумки. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 516
Преси, с удоволствие бих го пробвала,, много лесно и вкусно звучи Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 576
Забравих да питам маслото разтопяваш ли го предварително?
Размеквам го в МВ. И така го омесвам със захарта.
Сиси&Роси ще се радвам, ако ви хареса.
Знам че има друга рецепта за фъч, но реших да споделя моята, тъй като е лесна и бърза.

Общи условия

Активация на акаунт