Заедно на зелева супа от понеделник - 19.03.2007

  • 5 104
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Здравейте всички момичета, настоящи и бъдещи майки!
Хайде да правим заедно диетата на зелева супа!
Аз започвам от утре. Ето рецептата.

# 1
  • Мнения: 589
здрасти Grinning ти не беше ли на лунна диета или я приключи? аз вече я сготвих и от утре я почвам, но нещо рецептата не съвпада с твойта Sad сложих малко олио, червен пипер, целина и черен пипер. така прочетох някъде из предишните теми. дали ще се получи newsm78

# 2
  • Мнения: 794
Здрасти, Ели.
Сигурно ме бъркаш с някой. Досега бях на НВД, но понеже съм в застой и за 21 дни свалих само 3 кг, искам за една седмица да разнообразя диетата.
Сега съм си наредила продуктите на масата и ще ги режа, та да готвя супата.
Рецептата, която съм ти дала, се твърди да е оригиналната рецепта. Мисля, че не трябва да се прибавя олио, но пък сигурно не е фатално. Какво толкова!?

# 3
  • Мнения: 589
 Ася, с теб сме на едни и същи килограмиnewsm10 колко си висока?

# 4
  • Мнения: 589
ще гледам бързо да изпапам супата с олиото че да си направя друга

# 5
  • Мнения: 589
какво е НВД? newsm78

# 6
  • Мнения: 794
Висока съм 173 см.
НВД е нисковъглехидратна диета.
Ох, голям зор с рязането на зелката, пък от стария лук ми изтекоха очите.

# 7
  • Мнения: 794
Качвам се на велоергометъра за 50 минути да мина 16 км, после пак съм на линия.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
От колко време се каня да я правя тази супа, само аз си знам. Но урте сутрин отивам до магазина, купувам си продуктите и я почвам. Пишете ме с вас.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 149
Определено и аз мисля да се включа- обаче от сряда.
А някой свалил ли е килограмчета от тази диета ?
И колко? Praynig

# 10
  • Мнения: 589
Ася, ама ти си висока Shocked и целта ти изобщо не е далече! Аз съм само 157см. и приличам на топка Embarassed няма да се откажа пък Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 794
de3demonka - ама да си твърда, а не утре да те премързи да ходиш до магазина newsm71 или да готвиш супата cook! Утре - твърдо на линия. И ще си следим топенето на мазнинки, та да видим коя ще е първенец! goodscale

viktori - защо от сряда? Хайде от утре, няма какво да отлагаш. Пък и така ще изостанеш от нас, а идеята е да сме в синхрон. Айде, мотивирай се и утре ранко да готвиш супка! welcome

Ели, да ти кажа, въпреки че съм висока, аз също смятам, че кг са ми в повечко. Трябва да стана 68 кг, за да изглеждам що-годе прилично. А ти да не се отчайваш, ей, постоянство, упоритост и воля - всичко е постижимо. newsm10

# 12
  • Мнения: 794

Тази сутрин се събудих мно-о-ого гладна, естествено! Като знам, че имам диета да пазя, и само за ядене мисля.
В момента ям едн голям портокал, после, ако съм още гладна - една средно голяма ябълка. Супа по-късно.

# 13
  • Мнения: 844
Идеята ми хареса, но някъде четох че от супичката се сваля кръвното и. т.н. бихте ли ми дали инфо?

# 14
  • Мнения: 143
и аз сега я сготвих.. никога не успявам повече от три дни и накрая я изхвърлям - страшно ми е противна и сама като крайна мярка я прилагам. А сега има нужда от крайни действия, тази зима добре се налях, а нито съм бременна, нито раждала напоследък. Та така, ще пробвам да я ям таз супа пак само с целта да смъкна 3-4 кг. толкова ми стига май за сега.

Общи условия

Активация на акаунт