Заслужава ли си....

  • 2 369
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
....да се бориш за чувствата си.
И ако ДА - какво и колко си струва да понесеш и изтърпиш...

# 1
  • Мнения: 656
Егоистично е да се бориш само заради своите чувства, без да се съобразяваш с тези на останалите  Thinking

# 2
  • Мнения: 883
Егоистично или НЕ аз ще се боря! И не само за чувствата, а и за отношенията.

# 3
А, ъ, таковата.... Да се бориш с какво? Или срещу какво?

# 4
  • Мнения: 75
Ако са осмислени и споделени,ДА
ще понесеш и изтърпиш каквото и колкото трябва

Заслужава си

# 5
  • Мнения: 3 674
Ако са взаимни  6те  е лесно  Hug Ама ако са едностранни...хммм, това може да отнеме бая нерви. TiredМного зависи от 4овека отсреща...дали си заслужава. Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 656
Въпросът е в това, коя от главите на Котан ще поеме контрола над поведението му. В единия случай ще се бори за любовта си, в другия - да запази семейството си. Откъдето и да го погледнеш все ще е смислена борба (или война), а казват че на война имало много жертви...

Така че Котане, заслужава си, човек рядко не намира оправдание за действията си. Давай, ние сме с теб. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 723
Ами много зависи според мен...
Зависи колко души ще бъдат щастливи след това, зависи и колко ще бъдат нещастни и с разбит живот...
Ако става въпрос само за твоите чувства, както и да е, ама...

# 8
  • Мнения: 251
Ако са осмислени и споделени,ДА
ще понесеш и изтърпиш каквото и колкото трябва

Заслужава си

 newsm10

# 9
  • Мнения: 473
Не мисля, че трябва да се бориш за чувствата си. Това е все едно да искаш да затвориш вятъра в бутилка. Всичко трябва да се случва естествено и леко. Когато някой няма чувства към теб, ти дори и да имаш - какво от това? Всъщност не знам какъв е случая, но тази борба е доста мъчителна според мен.

# 10
  • Мнения: 2 891
Колкото и да се бориш, ако любовта е приключила, това е битка с вятърни мелници и няма значение, дали иде реч за "дивата котка" или съпругата.

# 11
  • Мнения: 3 164
Ако трябваше да ти отговоря преди 15г, със сигурност бих казала "да"!Но сега , при тези обстоятелства ще отговоря "не" WinkЧувствата са променлива величина и поне за мен не са от решаващо значение Simple Smile и по-добре е чувствата "да дойдат после", а не да си отидат след 1-2г.витаене из облаците Wink

# 12
  • Мнения: 4 916
Ако видиш поне капчица взаимност и готовност да ти приемат чувствата - да, заслужава си.

# 13
Ако разбирам правилно въпроса, то отговора е:
Да, заслужава си да се бориш и понасяш до последната капка чувства, която ти остане.
Говорим за едно от малкото истински неща в този живот, заради които си струва - nothing else matters.
Казвам го от личен опит.
Струваше си, въпреки трайните белези, които остават.

# 14
  • Мнения: 7
Целта оправдава средствата
Това е то отговорът на всички ?

Общи условия

Активация на акаунт