.:: Space Design Studio - интериорни решения ::..

  • 4 949
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 314
******************************* рекламно съобщение *******************************




Представяме ви Space Design Studio – фирма, специализирана в разработването и проектирането на интериор.

Ако ви предстои строителство, обзавеждане или ремонт и искате да намерите най-доброто решение за вашето пространство, посетете сайта на Space Design Studiowww.spacestudio.eu – бърза и лесна крачка към възможностите на интериорния дизайн.

Гарсониера, офис, мезонет... всяко помещение може да бъде превърнато в модерен свят със собствено излъчване и практичност, независимо от неговата квадратура или местоположение.

Изпратете запитване до екипа на Space Design Studio и направете своя избор:
 
  • - цялостно интериорно разпределение на цветове и форми;
  • - проектиране на отделен елемент;
  • - триизмерна визуализация;
  • - арт-дизайн;
  • - шопинг-консултации;

 
Много начини да получите впечатляващ резултат!

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 23:02 от Mamma

# 1
  • Мнения: 14 472
хубаво ама не им се отваря сайта щото не са си платили

# 2
хубаво ама не им се отваря сайта щото не са си платили

Ми не е от плащането  Tired - сървърът се е претоварил. Сега би трябвало да е наред.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Много гипскартон, много нещо Rolling Eyes Не че е лошо, ама малко в повече ми идва...
Успех  bouquet

# 4
Много гипскартон, много нещо

Кой каквото иска, това правим  Mr. Green Изпълняваме проектите по изискване на клиента - някои мечтаят за арки и колони от гипскартон, други за минимализъм, трети - за рококо...  Crazy

Благодаря за пожеланията!   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Кой каквото иска, това правим  Mr. Green Изпълняваме проектите по изискване на клиента -
Да, прави сте! Оттеглям си коментара Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 2 157
Много хубави неща има в галерията Peace. Определено ме впечатлиха, в момента обзавеждам и съм се нагледала на всякакви интериори, това наистина е добро. Май ще ви пиша newsm78

# 7
  • Мнения: 332
Еееееех много ми хареса  Heart Eyes Все едно за мен е правено  Laughing
И ние стягаме едно апартментче, но то е почти готово. Хайде дай боже да изплатим това и след време нещо по-голямо, дето му викат къща да купим и ще ви потърся   bouquet

# 8
  • Мнения: 6 039
Много гипскартон, много нещо Rolling Eyes Не че е лошо, ама малко в повече ми идва...
Успех  bouquet

а защо са показани сано 3Д модели, нямам ли снимки на реализираните обекти?



Кой каквото иска, това правим  Mr. Green Изпълняваме проектите по изискване на клиента - някои мечтаят за арки и колони от гипскартон, други за минимализъм, трети - за рококо...  Crazy

Благодаря за пожеланията!   bouquet

не съм много съгласна Naughty, все пак клиент може да бъде манипулиран в добрия смисъл на думата, и ако на мен не ми допада симфонията от гипсокартон по стените и таваните, никога няма да му изпълня желанието. Не ме разбирайте погрешно, че не се съобразявам с клиента - напротив. Работата на дизайнера е да убеди клиента в най-доброто.

Желая ви успех и много нови клиенти  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 9 095
само в София ли се подвизавате?

# 10
  • София
  • Мнения: 4 572
И аз отивам да разгледам, че нали ни предстои обзавеждане.... ooooh!
П.П. Ама няма детски, което най-много ме вълнува сега. Crossing Arms

# 11
а защо са показани сано 3Д модели, нямам ли снимки на реализираните обекти?

Ами, първо, защото това е, което всъщност предлагаме - проекти - и имаме желание хората да видят как точно изглеждат те. Второ, често пъти нямаме възможност да видим проектите си реализирани, защото при някои клиенти между предоставянето на проекта и неговото изпълнение минава една година, да речем. Имаме клиенти, които са в други държави, имаме и такива, които изрично настояват да не публикуваме снимки от домовете им в Интернет. Трето, вече завършения обект може да се различава от първоначалния проект и съответно от нашата работа, затова нямаме право да използваме негова снимка. Не на последно място са и техническите изисквания към визията на сайта ни - флашът е тежък и сложен, и всяка снимка или картинка трябва да бъде с определено качество, както и чисто визуално да пасва на останалите. /много трудно е да се съчетае 3Д баня с истинска - и заради цветовете, и заради степента на обитаемост, която притежава  Crazy/ Ако натоварим още галерията на сайта, който и сега се зарежда достатъчно бавно, едва ли всеки ще има нужното търпение да го чака.


Цитат
не съм много съгласна, все пак клиент може да бъде манипулиран в добрия смисъл на думата, и ако на мен не ми допада симфонията от гипсокартон по стените и таваните, никога няма да му изпълня желанието.

Ние обаче го изпълняваме. Можем да "манипулираме" желанията на клиента, но само в рамките на неговия вкус. Ако човек харесва камък и дърво, няма смисъл да му се предлага метал и стъкло, всеки има различни представи за комфорт и уют. Не бихме си позволили да налагаме наши идеи или някаква мода, ако това ще лиши клиента от възможността да се чувства щастлив с дома си.

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 13:25 от Space Design

# 12
само в София ли се подвизавате?

Не, работим на територията на цялата страна, имаме клиенти и извън нея. Със сигурност директния оглед на всеки обект е предимство, но просто не ни е възможно да имаме представител във всеки град. Разчитаме основно на онлайн комуникацията, която, макар и за някои да изглежда несериозно, дава много добри възможности - поддържаме постоянна връзка с клиента, обсъждаме детайли и т.н. Фирмата е варненска, но част от екипа е в София  Flutter


П.П. Ама няма детски, което най-много ме вълнува сега. Crossing Arms

Има две детски стаи в Галерията - най-долното правоъгълниче вляво, върху него се изписва "други". Няма място за всичките ни проекти, наистина... можем периодично да подменяме картинките в галерията, но не и да качваме още.  Tired

# 13
  • Мнения: 9 095
защото или аз не видях или адресаите и телефоните са в СОфия, мен за Варна ме интересуваше, щото и ние или ще правим ремонти или ще купуваме и ще се опре до някоя такава фирма, щото най- вече нямам нерви и време да обродя всички мебелни магазини ooooh!

# 14
  • Мнения: 256
а ще ви има ли на Стройко-то?

Общи условия

Активация на акаунт