Пътуване със самолет: докога трябва да сучат?

  • 751
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 399
Както писах в една друга тема наскоро, предстои ми пътуване със самолет когато детето ще е на 16 месеца. По този случай се чудя, трябва ли все още да и дам шише с мляко при излитане и приземяване? Докога трябва да сучат децата при пътуване със самолет за изравняване на налягането?

# 1
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Аз продължавам да давам на малката, но шише с вода и тя си го търси, когато и е некомфортно. Баткото също предпочита да пие вода при излитане и кацане.
На твое място аз бих носила  Peace

# 2
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Мойта беше почти на 9 месеца, когато пътува за първи път със самолет. Дадох и шише с вода, категорично отказа. Но при второто кацане ( бяхме с прехвърляне) беше ужас. Такова бучене в ушите имах не само аз, а сигурно и горкото бебче. Такъв рев му удари, повръща, но вода не пожела. Следващите пътувания нямахме проблеми, по-голяма, може да си поиска, но пак не иска. Та явно е до дете. Предложи и шише, биберон дори, тя ще ти покаже иска  или не.

# 3
  • Мнения: 4 399
Благодаря ви за отговорите!

Дорет, аз досега съм и давала винаги мляко в биберона и тя каквато си е лакомия, никога не ми отказва.  Wink Само един път си забравих биберона в количката, която предадох на входа на самолета. За щастие имах концетриран сок и тя го изпи, нали е сладък, иначе с вода и аз не мога да я придумам.
Обаче ми е проблем приготвянето на млякото в последния момент, а и винаги се притенявам че много е престояло до кацането. Затова се чудех дали вече не мога да го подмина.

# 4
  • Мнения: 2 849
Летяхме скоро и проблем не е имало .Предлагах и сок и вода ,но точно за кацането и излитането вече всичко беше изпито . CrazyЛек полет ви желая .

# 5
  • Мнения: 6 390
Вяра
чай, вода, сок, мляко, от шише или биберон без значение, важното е да преглъща за да си изравнява налягането, по себе си се ориентираш кога и до кога да даваш  Wink
не се притеснявай, без проблеми ще лети  Grinning

# 6
  • Мнения: 4 399
Благодаря ви за отговорите!  bouquet

Пак ще и направя мляко, пък дано да няма проблеми с него! Досега поне никога не е имало, макар че аз все си треперя.

# 7
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Вяра здравей! А защо не си вземеш от готовите за пиене млека? Така хем няма да имаш грижи с приготвянето, хем и детенцето ти ще е доволно, че му предлагаш млекце.Не се притеснявай, всичко ще бъде наред! Лек и приятен полет!

# 8
  • Мнения: 649
Вяра здравей! А защо не си вземеш от готовите за пиене млека? Така хем няма да имаш грижи с приготвянето, хем и детенцето ти ще е доволно, че му предлагаш млекце.Не се притеснявай, всичко ще бъде наред! Лек и приятен полет!

 Peace и аз това щях да предложа- има готово АМ в шишета, само си слагаш биберона и готово! И аз такива бях взела последният път- на Милупа, сега мисля пак да му купя такива... Иначе наистина е важно да преглъща нещо- дори и слюнка (т.е. само с биберон-залъгалка)! За възрастни помага и дъвчене на дъвка  Peace

# 9
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Вяра здравей! А защо не си вземеш от готовите за пиене млека? Така хем няма да имаш грижи с приготвянето, хем и детенцето ти ще е доволно, че му предлагаш млекце.Не се притеснявай, всичко ще бъде наред! Лек и приятен полет!

 Peace и аз това щях да предложа- има готово АМ в шишета, само си слагаш биберона и готово! И аз такива бях взела последният път- на Милупа, сега мисля пак да му купя такива... Иначе наистина е важно да преглъща нещо- дори и слюнка (т.е. само с биберон-залъгалка)! За възрастни помага и дъвчене на дъвка  Peace

И аз си мислех за те4ните млека, а не за прахообразните. Има ги в малки бутил4ици по 250 грама и само слагаш биберона в предвидената дуп4ица. Винаги имам под ръка няколко такива в слу4ай 4е ходим някъде  Peace

# 10
  • Мнения: 4 399
Вяра здравей! А защо не си вземеш от готовите за пиене млека? Така хем няма да имаш грижи с приготвянето, хем и детенцето ти ще е доволно, че му предлагаш млекце.Не се притеснявай, всичко ще бъде наред! Лек и приятен полет!

 Peace и аз това щях да предложа- има готово АМ в шишета, само си слагаш биберона и готово! И аз такива бях взела последният път- на Милупа, сега мисля пак да му купя такива... Иначе наистина е важно да преглъща нещо- дори и слюнка (т.е. само с биберон-залъгалка)! За възрастни помага и дъвчене на дъвка  Peace

Благодаря ви за тази идея! Изобщо не се бях сетила защото не използвам Милумил и съответно и от готовите млека не купувам. Но за 1 път предполагам че няма да има проблеми. Залъгалката разбира се също върши работа, само дето Миз Каприз никога не е ползвала такова нещо и не знае за какво служи, тай че май ще се спра на готовите млека. Предполагам че дори и да ги държа по-дълго топли, няма да им стане нищо, нали са стерилни.

И аз си мислех за те4ните млека, а не за прахообразните. Има ги в малки бутил4ици по 250 грама и само слагаш биберона в предвидената дуп4ица. Винаги имам под ръка няколко такива в слу4ай 4е ходим някъде  Peace

# 11
  • Мнения: 649
Вяра, тези които аз бях купила (Милумул) даже можеше и студени да се пият, т.е. без претопляне в самолета  Peace

Ами и аз по принцип му давам Хумана на прах, но от тези млека си пиеше.... Мисля, че няма проблем, ако веднъж пие друго АМ  newsm78



# 12
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Вяра, има готови млека не само на Милупа, но и на Хип, Нестле, Бебевита и т.н. Те могат да се пият и студени и това не е проблем за децата. Казвам го от личен опит, защото нашата кукла в момента се храни предимно с тези млека. Ние също си имаме" Мис Каприз", която не иска вече да пие от прахообразните, а също така отказва млякото, ако е топло.
 Сигурна съм, че полета ще мине безпроблемно. Желая ти го от сърце!

# 13
  • Мнения: 4 399

Готовите млека със сигурност могат да се пият и студени, ама аз нали си имам Мис Каприз, та тя не пие студено мляко, не яде студено пюре... Rolling Eyes Но съм сигурна че най-добрия избор са готовите млека и ще купя от тях.

Благодаря ви още веднъж!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт