Послушни ли са мъжете ви?

  • 1 890
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 674
Моми4ета,споделете дали мъжете ви са послушни?Помагат ли ви в домакинството?А с бебето? Глезят ли ви ...?

Моят помага...много...и то с мерак!  Mr. Green Никога не ми отказва като го помоля...зарязва вси4ко и по4ваме да 4истим заедно Flutter
Незнам на кого да съм благодарна,...на майка му ....или на бившата му ?  newsm78 Ама която и да  е,дето  го е научила... bouquet
Забелязвате ли промени у него след сватбата? Какви са? Simple Smile

Хайде ...вие сте  Hug

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 18:05 от roza66

# 1
  • Мнения: 824
        Аааааааааааааааааа  и моят много слуша,много ми помага и много ме обича Mr. Green

# 2
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Моми4ета,споделете дали мъжете ви са послушни?Помагат ли ви в домакинството?А с бебето? Глезят ли ви ...?

Моят помага...много...и то с мерак!  Mr. Green Никога не ми отказва като го помоля...

Да, "послушен" е. Имам страхотен мъж! Да ми е жив и здрав!  Hug

# 3
  • Мнения: 6 992
Ми то домакинство няма, с което да ми помага Mr. Green И бебе също Laughing Значи, ще не ще , горкият влиза в категория "непослушни" Laughing

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не помага, не е послушен, като фоерверк е, но аз съм самото търпение, та не става да ме подпали лесно. само в екстрени ситуации , мене ме няма в града, да направи биберон и сменя памперс, за ядене май не се е слу4вало като ме няма, ина4е ,като сме заедно, се кефи да се хранят един друг.най оби4а да помага като сме в бг, даже готви ,ама познайте кой е зад гърба му  да  мие, подава и подготвя, хихи!имала съм от двата вида, послушен и не, не знам кой е по-добрият вариант, времето ще покаже.пък и аз съм в къщи засега, та ми е съвестно да го юркам за домашна работа.

# 5
  • Мнения: 251
Моми4ета,споделете дали мъжете ви са послушни?Помагат ли ви в домакинството?А с бебето? Глезят ли ви ...?

Моят помага...много...и то с мерак!  Mr. Green Никога не ми отказва като го помоля...зарязва вси4ко и по4ваме да 4истим заедно Flutter
Незнам на кого да съм благодарна,...на майка му ....или на бившата му ?  newsm78 Ама която и да  е,дето  го е научила... bouquet
Хайде ...вие сте  Hug


И при нас така! Много ми помага, ама това означава ли, че е послушен?
Да ни е жив и здрав! Много си го обичаме!  newsm51

# 6
  • Мнения: 8 999
Вашите мъже нищо не струват - МОЯТ ПЪК Е НАЙ-ДОБЪР! Помага, когато му кажа /color], иначе за всичко се съобразява с мен и търси моето мнение. Чудесен тандем сме. Затова го взех.

# 7
  • в Низината
  • Мнения: 705
И моят много помага - вкъщи готви само той, понякога пере и простира, глади се сам, мие чинии, слага и вдига масата, храни, сменя детето, приспива го, често излизат само двамата.
Изобщо, нямам думи. Blush

# 8
  • Мнения: 2 677
Супер ми е мъжлето!  newsm10

# 9
  • Мнения: 1 568
Помага ми,ако го помоля-да!Виж ремонт да не прави-бяга в девета глуха и се цупи!Инъче до магазин,да измие чинии или нещо такова-да определено,без да се обяснява Sunglasses

# 10
  • Мнения: 473
Много ми помага и върши всичко, но само аз ако му кажа. Инициатива никаква. Но като му кажа какво трябва да се направи го прави без да каже дума. Някой път го домързява, ама общо взето всичко прави без готвенето. Майка му доста го е разглезила, обаче аз не се предавам. Малко е от типа на мама детенцето, но аз го вкарвам в пътя бавно и методично. Доволна съм от себе си! И си обичам много мъжа!

# 11
  • Мнения: 4 546
не знам  Rolling Eyes аз в къщи само готвя и пускам пералнята. чистенето той сам го превърна в изцяло в свое задължение. дотук послушен. обаче, все ми мрънка и мърмори, че разхвърлям, та не бих казала, че  е особено мил-то все за нещо ми се мрънка  Close

# 12
  • Мнения: 8 999
не знам  Rolling Eyes аз в къщи само готвя и пускам пералнята. чистенето той сам го превърна в изцяло в свое задължение. дотук послушен. обаче, все ми мрънка и мърмори, че разхвърлям, та не бих казала, че  е особено мил-то все за нещо ми се мрънка  Close
По-добре той да ти дудне, че разхвърляш, отколкото ти да се дразниш от това, че яде нещо, без да си е подложил чиния и трохите по земята да ти бодат очите! Благородно ти завиждам, че мъжът ти се е заел с хигиената. И моят, ако му кажа, ще изчисти, ама на мен все ми се струва, че не го прави както трябва, че претупва нещата. Ако не бях толкова взискателна, той и чистенето щеше да поеме /много носи на бой моят Mr. Green/

# 13
  • Мнения: 817
Доволна съм си от мъжа ,каквото може ми помага и отменя в грижите за децата.............. Laughing

# 14
  • Мнения: 1 047
Не само,че сме послушни,
ама сме и най-слушни. bowuu
...........,но това ли е най-важното?  newsm78

Усмихната седмица на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт