моля за съвет

  • 983
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте ,пише ви един татко , който е много притеснен.Дъщеря ни е на 3 месеца вече,развива се добре
и на интелект и физически.Но преди 17 дена и открихме едно малко(колкото 5 стотинки) петно в основата на тила-
в което няма косичка.Отидохме на дерматолог и тя ни каза 4е това било алопеция-предписа ни Елоком крем и Ланолин
 крем,каза ни да я къпем с хума.Елоком-а не сме го ползвали -понеже ни се струва силно лекарство за 3 месечно бебче,а хумата
изсушава като че ли кожата,затова слагам вв водата ЛинолаФет.Но ние решихме да отидем и при друг лекар, защото ни се стори много тежка за бебе
тази диагноза-алопеция.Така, другия дерматолог ни каза , че това било родилно петно или нямало кръвообращение на
това място и не ни каза нищо освен да отидем след 6 месеца. Добре ама преди 2 дена забелязахме още 3 петна
(този път около 2 стотинки големина) и пак няма коса в тях.Сега вече сме много притеснени и съвсем не знаем
какво да правим,бихте ли ни дали някакъв съвет или контакти на някой наистина добър дерматолог????
Благодаря предварително.
 

# 1
  • София
  • Мнения: 4 570
Не знам при кои доктори сте ходили, но ние сме доволни от Д-р Пешева- 9835063. Кажете, че става въпрос за бебе, за да ви запише час за по-скоро. Дано скоро ви поставят точна диагноза и адекватно лечение.

# 2
Д-р Пешева във София ли е?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 570
Да, в София е.

# 4
налагало ли ви се е да ходите при нея и доволни ли сте??? За какъв кожепроблем ви е съветвала?
Благодаря

# 5
  • Мнения: 1 217
Д а наистина д-р Пешева е отличен избор.Преди няколко лета като се върнах от море така се бях обринала по лицето ,че не излизах на вънка.Препоръчаха ми я ,отидох и тя само като ме видя веднага каза какво е и ми направи мехлем за мазане по поръчка.За 3 дена се оправих.Кабинета и е до Лъвов мост,ул.Поп Богомил.
Близо е до автогарата и жп гарата ако сте от провинцията.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 570
И ние сме ходили и за мен, за екзема. А и за мъж ми. Мои приятелки са водили децата си и са много доволни. Обаче записват часове само на 27 и 28 от текущия месец за следващия. Но, ако кажете, че става въпрос за бебе, ще ви приеме до 1-3 дни. Пиши после какво е станало.

Общи условия

Активация на акаунт