"Не се обаждай повече на този телефон, защото...."

  • 4 246
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
каза тя. Била съм грозна и дебела  Laughing, защо съм била правила дете с човек който нито аз съм обичала, нито той ме бил обичал, детето ми било нежелано, сама съм се нахакала и съм се била вкарала в най-ужасния сценарий който може да съществува... тя никога нямало да се докара в такова положение понеже била много умна  Laughing и тя ги натирвала мъжете е не те нея... 

благодарна съм на форума, защото тук сме се наслушали на гадни истории и абсолютно 100% бях подготвена за това и никак ама никак не бях изненадана - въпрос на време беше тоя да си намери адвокатка, която да му оправя бакиите..

но - историята има продължение. няколко часа по-късно - сиреч в 3 часа през нощта се звъни отново на пожар на телефона - може ли да се кача? викам ти добре ли си бе 3 часа през нощта е... после размислям на бързо и викам ок айде качвай се - навлякох едни панталони отварям и той: "Идвам за да се разгранича от станалото" - не е виждал детето от 9 месеца така че това определено беше по-голямата изненада.

но - условията си остават - да не се обаждам там защото му създавам проблеми, той като СТАНЕЛ ГОТОВ щял да ни потърси, в момента имал големи проблеми - кога ли не е имал това от 4ти месец бременна го слушам - та като станел готов щял да ни потърси но при условие че аз не звъня. Миналата седмица когато го търсих беше ме излъгал че този телефон не бил в него - бил го заложил..  newsm78 в момента нямал телефон където да го търся - явно голям страх пада оная да не го натири.

Опа  - нещо важно - ТЯ щяла да ми вземе издръжката ако много се дървя - разбирай ако се обаждам на бащата на детето - много била разбирала от всичко и щяла да ме навре в кучи гъз ако продължавам.....

та семейната им хармония хич я няма - хем ревнува до припадък от мене - за което знаете нямам никаква вина - от 9 месеца го търся чак преди 1 седмица - абсолютно бях го пуснала по пързалката - но явно той е дал някакви сигнали заради които тя да стига до истерия от ревност - хем очевидно Й БЪРКАМ в семейния бюджет - явно 80 кинта за тях са цифра пара....
когато го попитах кое от двете е проблема - ревността или парите - той каза И ДВЕТЕ.  Laughing
ако не беше толкова трагично щеше да е много смешно ...

Ами - камък ми падна от сърцето - честно - живеех си с чувство за вина че аз съм скапала картинката. Пояснявам - човекът явно живее при нея и в момента е зависим, изгубил си е предишната работа - на нищо не прилича външно - та затъва с бясна скорост този, та хем се радвам - чак сега осъзнах, че съм се отървала леко, хем се бия по главата - КАК ГО ДОПУСНАХ.

Радвам се освен това , че разплетох малко възела. Вече знам, че не аз му преча да си вижда детето, а проблема е в неговия главен мозък. Някак бе успял да ми вмени чувство за вина, което ме изяждаше.

Исках просто да споделя. Да се похваля че, пак повтарям, благодарение на форума, който ми помогна да очаквам и неочакваното от донора - се държах мъжки и абсолютно отреагирах повече от адекватно. Е, на моменти загубвах ума и дума - някак си това че съм дебела не ми влезе в представите за междучовешки отношения - но пък ми се щеше да й видя физиономията когато я прекъснах с думите "Не искам да говоря с тебе дай си ми МЪЖААААААААА"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Та все пак - факта че се РАЗграничава - може да вземе да се позамисли. Искам само детето да си познава бащата и го натъртих безброй пъти- пришки ми излязоха на езика да повтарям колко добре се справям, че няма нужда нито от пари, нито от помощ или поемане на каквато и да било отговорност за детето - само и единствено да идва да го вижда, за да си познава бащата.  Попитах го кой ще го учи да пикае прав - нашия бил МИСЛИЛ ПО ТЕЗИ ВЪПРОСИ.

Не виждам какво повече мога да направя за детето си. Даже започвам вече и аз да се замислям дали е нужно детето ми да се познава с такъв човек....
Но определено започвам да осъзнавам, че е въпрос на време да остана и без издръжка - ако не е сега, след някоя и друга година - тия хора нямат нито скрупули , нито граници. Не че ще се дам де - но - как можах, Господи, как допуснах да родя дете на такъв...  Иде ми да се изям на закуска...

# 1
  • София
  • Мнения: 4 493
Ле лееее, четох го два пъти  .........
и НЕАМ ДУМИ  Shocked

# 2
  • Мнения: 4 916
Всъщност е много тъжно, обаче като си представих физиономията на оная  и Joy

# 3
  • Мнения: 175
Абе тая нормална ли е?!?!??!?!?!?!? И аз четох два пъти напрво занемях!

# 4
  • Мнения: 714
 ooooh!  ooooh! 
впечатлена съм! от НЕЯ де ... ма откъде излизат такива екземпляри с божествени качества, дето решават кой какво да прави в живота, диктуват правила и размахват вълшебната пръчица?  Thinking

# 5
  • Мнения: 1 425
Еми какво да кажа - така като гледам твоя бившия си е намерил майсторката. То всичко се връща. Жалко че покрай него и на теб ще ти се налага от време на време да си приказваш с тая ненормалница.

# 6
  • Мнения: 1 809
 Shocked
А аз си  мислех,че вече нищо не може да ме учиди.....обаче това направо ...нямам думи.. ooooh!

# 7
  341uu представям си как му набива канчето Grinning Grinning Grinning
а как е пенелопа? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 556
casiopea, просто и аз дълго време седя и не мога да намеря думи  Shocked Тази жена абсолютно се е сродила с дявола, а че няма деца, нито идея какво е да имаш дете, веднага е видно.

Имам чувството, че ако бях на твое място, нямаше да мога да бъда толкова добра и спокойна... Ох, просто не искам да казвам какво ми идва наум, че бих направила, защото не е за разправяне  Confused

# 9
  • Мнения: X
Единственото, което ми идва наум да направя, е да се самоизям...  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 556
Ммм, различни са моите идеи, различни  Mr. Green Ама не са за разправяне де ...

# 11
  • Мнения: 2 327
Какво има да и прави на жената? Да и остави само бившия на отглеждане  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 624
 newsm78 Я не им обръщай на тия двамата внимание и си гледай живота........на тях явно им хлопа дъската #Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 6 999
casiopea, погледни го от добрата му страна  Peace

Ако си получаваш издръжката изобщо не го и искай за баща бившия... Просто ще намериш на младежа нов и свестен мъж за баща. Така даже е по-добре, вместо детето да има 'това нещо' за татко.  Peace

Повярвай - даже си в супер изгодна позиция.  Mr. Green

# 14
днес, като четох темата ти и повярвах във "видовден"
много се накефих - представих си картинката - тя трещи из тях си, а той седи и мисли как да научи детето ти да пишка право... newsm78 
не изпита ли задоволство??! ...поне малко?
останалите са прави, че е много тъжно, но...има една книга май "бившата съпруга", а може и да не е тя, та в нея историята е сходна на много от тези тук - зарязана съпруга (без дете обаче), страховита болка, много въпроси...и всъщност най- важният момент - как започва да се справя с болката бившата вече...
ами вижда новото завоевание и забелязва  нещо, на което бнд не обръща още внимание - изкривени кокалчета на краката...а после?...какво следва?...
та твоята случка ми напомни за тази книга... не знам цялата ти история, защо сте се разделили, как е решил да напусне детето си..., но си мисля, че е много близо до момента, в който той ще си задава въпросите...и в който трябва да застане пред последствията от решенията си
каси, благодаря ти, че сподели този момент с нас... hahaha    Stuck Out Tongue Winking Eye newsm66 

Общи условия

Активация на акаунт