Момичета, сънували ли сте нещо подобно

  • 21 287
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
В неделя сънувах сън, който много ме развълнува.За първи път сънувам такова нещо  ThinkingСънувах, че си правя тест за бременност и че е положителен.  newsm78 И понеже не вярвах на очите си, го повторих. Резултатът беше пак същия.То е ясно, че сънуваме това, което ни тревожи или вълнува, но...този сън направо не изуми.Вие как бихте го тълкували...благодаря за отговорите, но смятам, че темата е малко смахната.. hahaha

# 1
  • Варна
  • Мнения: 134
Ами и мъжа ми девет месеца сънуваше че ще имаме момиченце а пък то излезе момченце  Joy Joy Joy
Дано ти да имаш повече късмет от него  Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами аз всеки месец сънувам подобни сънища Embarassed, че се сънувам и бременна, че и раждам ooooh!; не им вярвам вече, допреди 5-6 месеца бях сигурна, че "този месец ще се сбъдне"; дано при теб не е така Praynig

# 3
  • Мнения: 9 077
Аз не знам как точно да си обясня подобни феномени, но е факт, че се случват често Simple Smile
Дали е предчувствие или 6-то чувство, дали го искаме толкова силно, че чак го предизвикваме да се случи - не знам...

# 4
  • Мнения: 448
Еднозначен отговор не мога да дам.Факт е обаче, че с втората ми бременност сънувах, че имам дъщеря, още преди да съм разбрала, че съм бременна.Имах много проблеми с момиченцето си в съня ми.Наяве стана така, че не се развиваха нормално нещата и прекъснах бременността ми, бях сигурна, че беше момиче.С третата ми бременност сънувах(пак преди да разбера, че съм бременна), че се хваля на майка ми, че чакам бебе, но тя ми каза:"Нещо не си разбрала, бебе няма да имаш"И за съжаление направих спонтанен аборт.Тази нощ сънувах, че имам две черти на теста, но много бледа втора и така и стана сутринта, след като се събудих-пол. тест, но много бледа черта.

Аз лично понякога вярвам, понякога усещам, че е плод на въображението и мислите съня ми.

# 5
  • Мнения: 278
Когато бях на 18 забременях, но не бях готова за това и направих аборт. Сигурно сте го чували хиляди пъти, но ще го повторя и аз - сега съжалявам. Години наред сънувам едно дете и знам че е мое, но не мога да видя лицето му. Винаги се разхождаме заедно и го държа за ръка. Много пъти съм сънувала че съм бременна. Миналата година пометнах и сега май съм се вманиачила, че трябва на всяка цена да забременея пак. Всяка вечер сънувам, а на сутринта проверявам в съновника какво означава съня ми. Преди 2-3 месеца сънувах че ме ухапа змия, в съновника пошеше, че скоро ще забременея, но уви, още не съм. Май наистина съм се вманиачила. Blush

# 6
  • Мнения: 9 077
Зорика, много мъчно ми стана от постинга ти Cry
Недей да съжаляваш за взетото решение.
Недей и да си поставяш за самоцел забременяването...спокойствието е най-важно, психиката не бива да се затормозява.
Прегръщам те  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами аз толкова пъти съм сънувала положителни тестове, бебета, сънувала съм че раждам....засега нищо не става, но имам някакво 6-то чувство, че скоро ще се случи /а може би го бъркам с надеждата/. Преди време бях сънувала, че раждам през декември /около Коледа/. Да видим дали ще се сбъдне този път сънят ми Thinking Желая ти твоят сън да се сбъдне!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 3 524
И аз сънувах такива сънища момичета. Даже и във варианти със змии което много ме плашеше докато не прочетох какво означават. Също сънувах че ще имаме момиченце а то си е категорично младеж. Сънищата според мен отразяват скритите надежди, а и мозъка ни е доста сложно устроен и едва ли можем да кажем със сигурност дали не ни "играе" шеги понякога... А може ида има нещо вярно в сънищата, които са тип "пророчески", не знам...
 newsm78

# 9
  • Мнения: 405
Не мисля , че темата е смахната   bouquet  Wink
Сънищата произлизат от подсъзнанието ти и това е единствения начин да се запознаеш с него и да се вслушаш в интуицията си. ТЪлкуването на твой сън може най-добре да бъде направено от самата теб   Grinning 
Аз лично не разбрах кое в съня ти те е изумило? Актуалността му ли?  Сънят ти, с помощта на символи и картини, ти  предава послания от подсъзнанието ти  и скритите ти емоции. Като на кино - автора предава послание на зрителя..
Запитай се, защо съм толкова развълнувана, защо сънувам точно в този момент точно този сън, какъв би могъл да е символа на теста за бременност в случая,  анализирай подробно всичко което ти хрумне Simple Smile Трябва ти просто дълбока заинтересуваност, а не празно любопитство. Отговорите са в теб  Hug
  bouquet


# 10
  • Мнения: 1 243
Аз сънувах че имам момче а се роди момиче Joy



# 11
  • София
  • Мнения: 626
Откакто загубих бебето си,постоянно го сънувам! Cry
Това са нормални неща!
Да стиснем зъби и да гледаме напред !  bouquet

# 12
Понеже тук видях доста и най-разнообразни отговори, ще се опитам да обясня какво аз виждам в съня.И ето какво ме е изумило. Не сънувам такива неща. Досега съм правила доста тестове, които са били - . Може би тайно се надявам този път теста да бъде +. Четох някъде, че ако жената е бременна, тя го усеща макар и подсъзнателно.Макар, че може да ви се стори доста абсурдно възможно ли е теста да е + в реалността.Имам поне седмица до М, но този сън ме накара да се замисля, че нещото може и да е станало.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 524
Дай Боже да е станало, аз ти стискам палци сънят ти да е реален!  Hug

# 14
  • Мнения: 9 077
Стискаме ти палци тестът да е положителен, без значение какво сънуваш Hug
Пиши какво е станало Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт