Сокоизстисквачка - препоръчайте!

  • 8 977
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Три години вече цедя сокове за малката с марля, но вече край! И аз съм човек. Искам сокоизстисквачка!
Моля, препоръчайте ми марка и модел.
Доколкото съм чувала, тези уреди стават само за твърди плодове. Или?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 100
първата ми беше Де лонги
сегашната Таурус
много съм доволна и от двете, аз си стискам всичко вътре и грозде включително, макар че уж не бивало Embarassed

# 2
  • Мнения: 148
Аз гласувам с 2 ръце за тази:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016452
Откакто я купих направо се родих. Слагам даже цели ябълки!
Това ми е четвъртата сокоизтисквачка и определено е страхотна. Единственият й недостатък е, че е малко скъпа Sick

# 3
  • Мнения: 235
За сокоизтисквачка предпочитам по смотаните марки Елит или тези в ТСМ - а , това ми е най-ползвания уред и винаги като реша да дам пари за някоя по-скъпа марка ми се разваля много бързо.Но може би просто при мен се получава така , имам приятелки които са доволни от техните си маркови , препоръчват ми ги , при мен се разваля.
В момента съм с една на Елит , 20 лв май струваше преди 3 год си я взех  не помня точно , а за цитруси ползвам от ТСМ на някаква незнайна за мен фирма Принцес.

# 4
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Аз гласувам с 2 ръце за тази:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016452
Откакто я купих направо се родих. Слагам даже цели ябълки!
Това ми е четвъртата сокоизтисквачка и определено е страхотна. Единственият й недостатък е, че е малко скъпа Sick


Тази е страхотна, но за мен е малко скъпа  Confused
Аз също си търся сокоизстисквачка и за сега се спрях на една САНГ - от Технополис. Имам пералня от същата марка и съм много доволна вече няколко години. Това е марка на Технополис, създадена  да произвежда стоки  предназначени специално за веригата магазини. Правят ги в Китай, не знам дали е добра. Може ли някой, който има същата или знае нещо повече да сподели как е?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Препоръчвам ти ето тазиPeace
Прави сок включително и от портокал и грозде.
Не спира да работи вече 3-та година ежедневно, че и по 2-3 пъти! Blush

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Таурус е много добра испанска фирма и продуктите им са много качествени.
СОКОИЗСТИСКВАЧКА TAURUS LIQUAFRESH - щом я имаш, може ли да поясниш колко побира, че на мен ми се вижда малка. Има ли отделни контейнерчета за сока и за отпадъците и лесно ли се почиства?

# 7
  • Мнения: 5 539
Два гласа за Таурус значи Thinking Не знам, малко съм скептична към тази марка. Подариха ми ютия Таурус и не съм много доволна. Може пък да са добри в правенето на сокоизстисквачки Rolling Eyes
Теззи, тоя Филипс добре изглежда, ама много скъп наистина. 300 лева май са множко за такъв уред, като гледам как вървят цените.

# 8
  • Мнения: 9 063
Лилита, аз за Нова година получих подарък ето тази : http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=823441&cat=31&f=3659
Страшно доволна съм. Лесно се работи с нея, лесно се мие, ежедневно я ползвам.
Вътре слагам всичко - портокали, ябълки, киви, моркови...всичко.
Като марка, от всичко купено досега на Филипс, не съм останала разочарована, с този уред мнението ми се затвърди Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 539
А, браво, точно тази набелязах като разглеждах сайта на Технополис Grinning
Хареса ми, че е с голяма мощност.
После пулпът сух ли остава по принцип или в него има още сок?
Питам, защото никога не съм работила с таквоз чудо Embarassed

# 10
  • Мнения: 9 063
Кое е пулп Embarassed
Всъщност, което и да е, проблеми от такова естество нямам, само след като приключиш е хубаво да се сложи малка чашка да доизтече каквото е останало, но това става за не повече от 3-4 минути.

# 11
  • Мнения: 374
Каквато и да е, ще ти върши работа. Само гледай да ти е удобна за почистване, да няма много вътрешни ъгли, че по тях остава едно черно и е толяма досада да го чистиш.

# 12
  • Мнения: 3 211
аз имам Филипс, но въобще не я ползвам, ползвала съм я няколко пъти, не ме кефи, толкова много да мия. Виж, ако имаш миялна, сигурно ще е лесно. Чудя се, даже, да я продавам ли?

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Де лонги. Вече 5-а година работи безотказно. Лесно се почиства.

# 14
  • Мнения: 1 311
Моята е такава на външен вид. Купувана е отдавна и параметрите й може и да не са същите, цвета е друг. Цената със сигурност беше друга навремето. Доволна съм, прави сок и от портокали и от мандарини, май само с банан не съм пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт