От кои капки за нос сте най-доволни?

  • 10 847
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Аз всеки път слагам Резоксим и Стеримар,други не съм пробвала.Вашите деца от кои се повлияват най-бързо?Какви слагате за водниста хрема и какви за гъсти сополи?

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сънът ми гъсти сополи не е имал, а за хрема му слагам Олинт.
Дъщеря ми не е имала все още хрема - на 1г. и 8м. е.

# 2
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз съм доволна от Виброцил.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
И аз съм за Виброцил Peace Откато ги открих, цялото ми семейство само тях използва!

# 4
  • Мнения: 2 657
И аз съм доволна най-много от Виброцила Peace

# 5
  • Мнения: 2 926
Най-често използвам Виброцил, а по- рядко Ксилометазолин.

# 6
  • Мнения: 3 537
Гъсти - рядки сополи, начина е обилно ,ама обилно промиване на носа с физиологичен разтвор по няколко пъти на ден и то по-рязко впръскване и по голямо количестно, ууууу как излизат гадните сополи.....аз до това заключение стигнах напроследък.Не му е приятно на детето, ама няма начин ,за да диша спокойно.Иначе ако е запушено нослето пак така,но по между другото преди да си легне да спи впръсквам детския Олинт и отпушва почти веднага.Даже и аз си пръскам от него като ми е запушен носа, щом пръсно и след 5 мин .е отпушен вече Simple Smile

# 7
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да, Виброцилът са хубави, но трябва да се редуват с някакви други.
Лично аз от години ползвам следните - смесвам по една ампула гентамицин, адреналин и 8- 10 мл. вода / преди я преварявах, вече не/. Ако хремата е на алергична основа може да се добави и ампула алергозан. Страхотни са Peace! Редувам ги с Олинт-спрей.
Иначе при първите симптоми - по таблетка Коризалия на всеки час. За гъсти, гноевидни секрети - Калиум бихромикум - по 5 гранули 3-4 пъти дневно.
При бистри секрети, съчетани с кихане / т.е. алергична хрема/ - Алиум цепа - по същата схема.

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 15:27 от mari_eta

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
При нас като се появят гъстите жълто-зеленикави сополи единствено ни спасяват капките Гаразон. Нито Виброцил, нито Олинт, нищо не помага.

# 9
  • Мнения: 8 505
Виброцил в комбинация с Коларгол.
Кой е силният АБ във Виброцил-а?

# 10
  • Мнения: 2 082
Цитат
Виброцилът са хубави, но са с много силен антибиотик
във виброцила няма антибиотик
капки слагам единствено за да отпушат носа за да може да спи-ксилометазолин.

# 11
  • Мнения: 8 505
Цитат
Виброцилът са хубави, но са с много силен антибиотик
във виброцила няма антибиотик

Именно.

# 12
  • Мнения: 61


зависи колко е голямо детенцето. ако е над 6 години - Муконазал плюс спей! в повечето случаи ефектът е отличен.

олинт, ксилометазолин... водят до привикване, набъбва лигавицата от един моменти става много проблемно.

виброцил също е добре, може дълго да ги ползаш, но в някои случаи не са достатъчно силни май.

# 13
  • Мнения: 819
Ми ние сме ползвали само Коларгол...

# 14
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Цитат
Виброцилът са хубави, но са с много силен антибиотик
във виброцила няма антибиотик

Именно.

ОК! Коригирам се...така са ми казвали в аптеката Rolling Eyes...

Общи условия

Активация на акаунт