Проблемно зъбоникнене

  • 509
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
Много съм притеснена Cry Никнат ни наведнъж горните 2 зъба и положението излезе извън контрол. От седмица сме доста разхлабени и акаме по 3 пъти на ден. Като се почне, чак се омазваме до ушите  Sick Днес сутринта след закуската повърна. Няколко пъти!!! ooooh! Явно се изплаши милия и се разплака много. Като го приспах, продължи да си хълца насън ... Толкова ми се сви сърцето  Cry И се изплаших да не почне да повръща постоянно така, че, като прибавим и разтройството, може да се обезводни. Как мислите, да го водя ли на лекар? Иначе нямаме сополи и кашлица. От време на време ни се вдига Т до 37,2-37,3. Толкова ми се свиди миличкото cry

# 1
  • Мнения: 2 821
То вярно, че отслабва имунната система при зъбоникнене, но да не е лепнал вирус малкия...най-добре се консултирай с педиатъра.

# 2
  • Мнения: 100
И на моята бебка и никнат зъбките и имахме растройство за няколко дни и повръщаше по малко след всяко хранене , а да и температурата:)) и аз мислех , че е настинала но не зъби. Педиатъра ни посъветва да давам Панадол в продължение на 2-3 дни и чай от шипки. Но все пак по-добре го заведи на лекар.

# 3
  • Мнения: 100
А как повръща ако е на струя води го на лекар.

# 4
  • Мнения: 379
А как повръща ако е на струя води го на лекар.
не можах точно да разбера, но цялата ме оповръща и себе си също; много изневиделица ми дойде; май е било на струя .... Cry

# 5
  • София
  • Мнения: 6 971
Заведи детето на педиатър, просто за твое спокойствие. Мажи зъбките с Генгигел ( след консултация с GP-то),  действа много успокояващо на бебето.

# 6
  • Мнения: 819
Пробвахте ли Хамомила-на нас ни помага

# 7
  • Мнения: 2 897
Не е лошо за всеки случай да го види педиатър.Днес водих моя син по същите причини и се оказа,че няма вирус,но аз съм по-спокойна.За съжаление,никненето на зъбки е доста болезнен и придружен с куп неразположения процес.Търпение и здрави нерви...

# 8
  • Мнения: 475
Същата работа и при нас,но това акане не мисля,че е разстройство.Воднисто ли е? Ния например оня ден само до обяд се изака 4 пъти.Но консистенцията си беше нормална.Иначе няма такова пълнене на памперсите.Ще каже човек,че цял вол е изяла LaughingВсичко ще мине.Не се притеснявай  bouquet

# 9
  • Мнения: 379
акото не е както преди определено; преди беше като пластелинче, а сега по скоро като каша; всъщност ака 2 пъти на ден - след ставане и веднага след закуска, което си е през час максимум;
чай от шипка пие вместо вода и слагам в кашата и попарата, но ефект няма; от вчера е само на каша и малко се затегна;
за щастие повръщането не се повтори, но днес сме на преглед; да видим ...

Общи условия

Активация на акаунт