САМА СЪМ В ПАРКА...

  • 1 181
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 371
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ МАЙКИ.
ИМАМ ЕДИН МАЛЪК ПРОБЛЕМ. НАСКОРО РОДИХ (ЯНУАРИ),НО НЕ ПОЗНАВАМ НИТО ЕДНА МАЙКА И НЕ МОГА ДА ВИ ОПИША КОЛКО МИ Е СКУЧНО, КОГАТО ИЗЛИЗАМ НА РАЗХОДКИ С МОЕТО БЕБЧЕ. ВСИЧКИТЕ МИ ПРИЯТЕЛКИ СА, ИЛИ С ГОЛЕМИ ДЕЦА, ИЛИ ВСЕ ОЩЕ НЯМАТ - ЗА СЪЖАЛЕНИЕ. МОЛЯ ВИ, АКО НЯКОЯ МАЙКА Е В СЪЩОТО ПОЛОЖЕНИЕ И СЕ РАЗХОЖДА В ЮЖНИЯТ ПАРК - НЕКА МИ ПИШЕ. ОЧАКВАМ С НЕТЪРПЕНИЕ ОТГОВОР.

# 1
  • Мнения: 118
Здравей Инче,
аз съм Кети и се числя към клуба на юнските мами, та засега се разхождаме 2 в 1 Simple Smile Живея на Гешов на 3 спирки от южния парк /със 74/ и ходя понякога, когато си намеря компания. Самичка ми е много тъпо, другите юнски мами още работят Sad Вие следобед разхождате ли се? С удоволствие ще се разходим с вас   bouquet Иначе и при нас има не-лоша градинка - зад ритуалната зала 'красно село' - знаеш ли я? Вие на южния парк ли живеете? Леле, направо ако е така блазе ви  Sick

Хайде лек ден от нас за вас  Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
ами то ние сме по-големи, но ако искаш може да се разхождаме заедно, че и ние сме с компания само 1-2 часа по обяд и то не винаги. Simple Smile)) другия вариант ти е да погледнеш в отчетните - ако някоя друга мямя януарка блуждае в южен парк Simple Smile или в темата на Лозенските мами...

# 3
  • Мнения: 1 371
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО ОТГОВОРИХА И КОИТО ЩЕ СЕ ВКЛЮЧАТ  Simple Smile . АКО НЯКОЙ ИМА ЖЕЛАНИЕ, ПИШЕТЕ МИ НА ЛИЧНИ (МОЖЕ ДА СЕ УГОВОРИМ). ПОСТОЯННО СЪМ В ПАРКА, КЪДЕТО ОТИВАМ И СЕГА.
ПОЖЕЛАВАМ ЛЕК И УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ.  Grinning

# 4
  • Мнения: 473
Сама не е много добра идея да се разхождаш в парка Не искам да те плаша, но скоро имаше пусната тема за опазване на децата и ужасени майки разказваха как в софийските паркове цигани се опитват да откраднат децата пред очите им. Мисля, че говореха за парка - Св.Троица и за Борисовата градина. Пазете се и не излизайте сами! Мен така ме е хванало шубето, че не знам ще си назнача придружител Laughing Желая ти да си намериш приятна компания!

# 5
  • Мнения: 7 414
   Разбира се!Влез в от4етни форуми:родени 2007.Намери последна тема за януарки и януарчета.Почти всеки ден те си организират срещи из София,в това число и в южен парк!По-бързай,те са точно за теб!

# 6
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
   Разбира се!Влез в от4етни форуми:родени 2007.Намери последна тема за януарки и януарчета.Почти всеки ден те си организират срещи из София,в това число и в южен парк!По-бързай,те са точно за теб!

Точно така Peace

Юлките 2006 си организираме най редовно срещички на Заимов или в Южния!!!

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 2 227
   Разбира се!Влез в от4етни форуми:родени 2007.Намери последна тема за януарки и януарчета.Почти всеки ден те си организират срещи из София,в това число и в южен парк!По-бързай,те са точно за теб!

Точно така Peace

Юлките 2006 си организираме най редовно срещички на Заимов или в Южния!!!
Не само юлските мами... и юНските също, а сигурно и още много други!

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 048
Само недей вика  Praynig Използвай малки букви... Радвам се, че си намери компания  Peace

# 10
  • Мнения: 435
Ужас...стреснах се...как така ще крадат бебета от паркове?!? И мен ме хвана шубето. Аз също се разхождам сама с бебето в парка в Илинден и не съм се запознала с никоя майка, с която да се разхождаме заедно. Ако има някоя от този район и иска компания да се обади  Praynig

# 11
  • Мнения: 245
ама как така си останала сама в южния парк Laughing там е пълно с мами  Grinning аз само там се разхождам, живея в стрелбище . може да се уговорим да се разхождаме заедно ако искаш Simple Smile обикновено сме по 3-4 мами заедно. понеделник сигурно ще се видим пак. събота- неделя всяка е на някъде и по не се виждаме Simple Smile пиши на лични ако искаш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт