Мебели от Лабиринт?

  • 8 498
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 721
Някой купувал ли е? Качество? Цена? Специално ме интересуват диваните.

# 1
  • Мнения: 479
Ми те са на различни производители и сигурно с различно качество. Аз лично не съм купувала, но доста неща ме кефят.

# 2
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Можеш ли да приложиш линк, моля?

# 3
  • Мнения: 450
Ние си купихме диван "Дъмбо"-български производител,взех идеята от форума Embarassed-много мами бяха доволни Grinning. Единствената неприятна част беше доставката-плащаше се на място и според етажите се начисляваха %-ти и същевременно процент от покупката... не си спомням точно,но беше неприятна изненада Shocked

# 4
# 5
  • Мнения: 152
Наскоро си взехме диван Дерби от Лабиринт. Внимавайте защото обявената цена е доста по-различна от истинската, разбира се става въпрос за една и съща конфигурация. Тъй като така или иначе бяхме решили да направим покупката помислихме, че е въпрос на време да си актуализират цените. Голяма беше изненадата ни когато след месец отидохме да доплатим дивана и все още мострата беше с друга цена, на която не е обозначено, че е специално за мострата. Държа да отбележа че не става въпрос за промоционална цена или пък специално за екземпляра в магазина. Намирам го за крайно некоректно, дори след това служителка не ни даде кой знае какво обяснение ..... Иначе с дивана и доставката не сме имали проблеми Simple Smile

# 6
  • Мнения: 112
И нашия диван е от Лабиринт, но не му помня името на модела. Струваше около 1 500 лв. заедно с табуретката. Нямахме проблем с доставката, но това явно зависи от фирмата производител, защото преди това си бяхме взели пак от там спалня. Много време я чакахме, после пък се оказа, че за ни объркали поръчката, което ни костваше още време и нерви.

# 7
  • Мнения: 112
Опитах се да закача и снимка, ама нещо май не правя както трябва  Embarassed

# 8
  • Мнения: 721
Това с цените ми стана интересно. Как така цените не си отговарят?

# 9
  • България-София
  • Мнения: 573
Аз си поръчах спалня с две нощни шкафчета и гардероб - на русенска фирма "АЛФА" /дано не бъркам/.
Пълна скръб. След първоначалната поръчка намалих размери на шкафовете, гардероба и спалнята, с обещанието да има и редукция в цената - друг път.../това обица на ухото ми е - всичко да се записва и подписва, вяра в коректност - никакава!/. Второ "изсипаха" поръчката на части - без обяснение кое, как /за сглобяването поискаха майка си и баща си, та мъж ми запретна ръкави.../ и в резултат и до днес се мотаят из къщи чаркове, неясно за какво и за къде. Полиците на гардероба бяха "нивелирани" с наклон 1-1.5 см надясно и се наложи пробиване на страниците за изправяне на въпросните...Понеже гардеробът е с плъзгащи се врати се оказа, че отгоре "зяпа" 4 см, в резултат на което бършем прах и в гардероба Crazy А цената никак не беше евтина.....

# 10
  • Мнения: 1 999
Преди 2г. си купихме диван от "Лабиринт" в Люлин. Капарирахме и след 1 месец ни го доставиха. Цената си отговаряше. Всичко си беше ОК.

# 11
  • Мнения: 391
Преди доста време си платихме една кухненска маса със столове, в уговорения ден ни ги доставиха, но единия стол беше малко поочукан и го върнахме, но това е малкия проблем. Масата е с едно матово стъкло в средата и като я сглобихме се оказа, че е по-голямо от дупката на масата. Чакахме 1 седмица за ново и то отново се оказа по-голямо, тогава решиха, че масата е дефектна и почакахме още доста време за новата маса. От вчера вече си имаме и масата и всичките столове, но си почакахме около месец повече от уговореното. И пак добре, че им искахме всичките обещания писмено, че иначе незнам дали щяхме да имаме маса в момента.

# 12
  • Мнения: 46 492
От "Лабиринт" купихме диван на производител "Welga", доволни сме, за другите не знам, там продават мебели на всякакви производители ...

# 13
  • Мнения: 1 655
Бяхме харесали една маса на Канор в магазина на Лабиринт, но ни трябваше в друг цвят. Обадиха се до склада на Канор, където казали че я имат (в склада, който също е в София), но Лабиринт можеше да ни я доставят в рамките на един месец. Отидохме направо в магазина на Канор и от там ни я доставиха за 2 дена. От случката си правя извода, че  Лабирин са мудни във връзките си с производителя.

# 14
  • Мнения: 47
Цените им са по-високи в сравнение с други магазини от такъв тип. Същото важи и за монтажа - 10% от стойността на ебелите, които ще се монтират.

Общи условия

Активация на акаунт