"Ароматен" хороскоп

  • 1 806
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
"Ароматен" хороскоп
Интересно е  Laughing, а за вас вярно ли е?  Thinking

# 1
  • Мнения: 5 539
Какви са тези парфюми в моята зодия, не съм ги и чувала Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 975
Абсолютно е вярно всичко, което пише за Стрелеца Peace

# 3
  • Мнения: 6 958
Интересно инфо  Peace Мерсаж  Peace Само дето за мене не отговаря... Описанието за зодията горе - долу (телец)... А за ароматите никакво съвпадение..., но това за ароматите... проблема е лично в мен... Харесвам точно това което е посочено за мъжки аромати (но аз ползвам мъжки парфюми  Blush) явно в предишния си живот съм била мъж  Joy hahaha Joy

# 4
  • Мнения: 1 384
Ами не съвсем. Едно вярно изречение едно пълна глупост  hahaha
Но за това, че имам много парфюми за различни поводи и настроения е 100% вярно  Peace 

# 5
  • Мнения: 1 384
Интересно инфо  Peace Мерсаж  Peace Само дето за мене не отговаря... Описанието за зодията горе - долу (телец)... А за ароматите никакво съвпадение..., но това за ароматите... проблема е лично в мен... Харесвам точно това което е посочено за мъжки аромати (но аз ползвам мъжки парфюми  Blush) явно в предишния си живот съм била мъж  Joy hahaha Joy
ООООо , Мирандичка и аз ползвам от време на време мъжкия AZZARO  Blush, обожавам го  Heart Eyes  Crazy
И аз съм теле  Mr. Green забравих да поясня  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 461
Абсолютно невярно Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 677
За мен пък, от гледната точка на Овница, всичко си е вярно.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 8 459
Няма нищо вярно в имената на парфюмите,само това, че харесвам рози.

# 9
  • Мнения: 149
Аз съм "Овен", но нещо посочените аромати не са по вкуса ми.

# 10
  • Мнения: 8 505
Абсолютно е вярно всичко, което пише за Стрелеца Peace

А за мен важат по-малко от половината Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 1 480
Стрелец съм и изброените парфюми не отговарят на вкуса ми, но тези на зодия Рак и Лъв- да  Grinning

# 12
  • Мнения: 6 958
Интересно инфо  Peace Мерсаж  Peace Само дето за мене не отговаря... Описанието за зодията горе - долу (телец)... А за ароматите никакво съвпадение..., но това за ароматите... проблема е лично в мен... Харесвам точно това което е посочено за мъжки аромати (но аз ползвам мъжки парфюми  Blush) явно в предишния си живот съм била мъж  Joy hahaha Joy
ООООо , Мирандичка и аз ползвам от време на време мъжкия AZZARO  Blush, обожавам го  Heart Eyes  Crazy
И аз съм теле  Mr. Green забравих да поясня  Mr. Green

Най-хубавите хора сме  Mr. Green Останалите - шега е  Naughty Да не ме нападнете ей сегичка  Joy hahaha Joy

Моят парфюм е ECLAT for man на Орифлейм... За ранообразие Double wisky (of course for man), а за съвсем женско разнообразие   Be Delicious на Donna Karan    bouquet

Предлагам в публикациите да отбелязвате и кой ви е любимия аромат?!?  newsm78

# 13
  • Мнения: 5 475
И за мен не са вярни..описанието е точно за зодията ,но на мен ми харесват Лъвските аромати Wink Laughing

Eternity, Miss Dior, Paris, Poison  Peace

# 14
  • Мнения: 1 384

Предлагам в публикациите да отбелязвате и кой ви е любимия аромат?!?  newsm78
Лелее много са бре....  #Crazy
Ама ще се огранича с Nina Ricci   Two Hearts txtloves in Paris Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт