Васил Попов и Димитър Манчев в "Господари на ефира"

  • 990
  • 14
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Това ще са новите водещи. Малко гротескно ми се сториха, гушнали адреналинките. Уважавам ги много, но май не им е там мястото... Thinking

# 1
  • Мнения: 25 568
При цялото ми уважение и към двамата, но... Много са подходящи, но само на Първи април.

# 2
  • Мнения: 5 299
Мда, и на мен не ми се виждат никак на място. Добре, че ще е само за седмица. Много ме дразнят, като почнат да сменят постоянно водещите. Tired

# 3
  • Мнения: 246
Това ще са новите водещи. Малко гротескно ми се сториха, гушнали адреналинките. Уважавам ги много, но май не им е там мястото... Thinking

Мда... smile3506

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Нищо не ми говорят тези имена... Снимчици дайте...  newsm78

# 5
# 6
  • Мнения: 3 423
Божкей, Димитър Манчев много остарял, бре.
И отслабнал.
Васил Попов никога не съм го харесвала.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 787
От`де ги изкопаха тез дядки?  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 587
А защо ще сменят Рачков и Мъйнов?

# 9
  • Мнения: 6 320
Доколкото знам така изисквал форматът на предаването - смяна на водещите и адреналинките през определен период.
И аз обаче съм на мнение, че така предаването губи, а и определено не считам, че новите водещи са подходящи за предаването... ще видим.

# 10
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Доколкото знам така изисквал форматът на предаването - смяна на водещите и адреналинките през определен период.

Именно.

А "дядковците" ще са водещи само тази седмица. После- Рачков и Зуека.

# 11
  • Мнения: 7 109
Двамата били на обща възраст над 130 години.
Сега им трябват две бабиерос-адреналинки.  Grinning

# 12
  • Мнения: 819
Снощи като ги гледах...ами направо ми стана гадно, когато си гушнаха адреналинките  Sick Гадна гледка.Вярно ли, че ще са само за една седмица? /А, дано!/ Просто не са за това предаване.

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Вярно ли, че ще са само за една седмица? /А, дано!/

Да, 99,999999999999999999999 %  Laughing

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Манчев има култова роля в "Оркестър без име"-много ме кефи там. В. Попов е глас в много детски приказки, които съм слушала на плочи... Заслужават си уважението, хората. Обаче и Мамалев  не ми седеше добре в предаването. Млади хора е по-удачно да го водят..

Общи условия

Активация на акаунт