С какво мога да успокоя дъщеря си-моля за бърз отговор

  • 544
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Днес следобед бяхме на ДТК 2-ри прием,реве дере се неще да яде с нищо не се успокоява даите някакъв съвет с какво мога да и помогна да облекчя болката и дори било то и лекарство,чак ми се плаче  Cry като я гледам как посинява от рев и трепери:cry:

# 1
  • Мнения: 560
Миличка, и моята бебка беше така след втория прием. Аз й давах Панадол, защото вдигна и температура, а педиатъра ми каза, че действа и болкоуспокояващо. Не знам колко й помогна, защото бебка беше кисела цяла нощ и цял ден. Ядеше по малко, а после се будеше с рев гладна. Ужас беше. Постоянно я гушках да я успокоявам.

# 2
  • Мнения: 560
И не я насилвай да яде. Просто ще се храните по начесто тази нощ, това е. На нея сега изобщо не й е до ядене.

# 3
  • Мнения: 1 671
Пробвай с малко Панадол и сложи компрес с риванол на боцнатото краче  Peace . Утре ще е забравила  Wink .

# 4
  • Мнения: 4 053
пробвай с Панадол и компрес с риванол,както са ти казали мамите по горе,
ще помогне със сигурност  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Намажи боцнатото място с мазнина - краве масло, за да не стне бучка, иначе и дай парацетамол - Панадол, Калпол, Нурофен - каквото имаш.

# 6
  • Мнения: 154
И моят бебчо беше много кисел-рев той и аз със него.Панадолче и на през няколко часа компрес чета с риванол,а може и спирт разреден с вода,много гушкане и песнички.

# 7
  • Мнения: 5 228
Ако плаче повече от 2-3 часа, по-добре се обади на  педитъра ви. Иначе има едни хоемопатични свещички Виброкол Н, които се ползват при температури и за общо успокояване, специално за бебета са, но не  знам по това време дали ще ги намериш. В кой град си?

Общи условия

Активация на акаунт