clear check-никога повече............!

  • 947
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета от доста дълго не съм писала, но редовно ви чета! Та по темата, бясна съм на тази марка тестове, направо полудявам правих си теста някъде пет дни до седмица преди да очаквам цикъл, не че нямах търпение напротив просто съм в период в който смятам да сменям работата ,та налагаше се да дам отговор веднага и аз просто профилактично реших да си направя тест, купих си от въпростана марка тестове и си го направих рано сутринта, в един момент видях една наситена и една много бледа чертичка, но я имаше просто не беше толкова ярка колкото другата, стана ми много мило чак се разтреперих, но естествено не съм била сто процента сигурна,  все пак предполагам ще ме разберете- така се размечтах!Днес е 28-я ден от цикъла ми, въпреки че ми идва около 32-33-я ден , в повечето случаи ми закъснява, но реших отново да се тествам на купих си аз два теста единият някакъв обикновен, а другият Home test и двата категорично отрицателни-така ми стана криво, което мисля е нормално! А така се надявах вече втори месец от както съм спряла противозачатъчните и пак нищо, пак продължават притеснения, ще стане ли някога или не, може би хламидията която лекувах преди месеци си е оставила своите гадни поражения, незнам.............., но искрено се надявам слънчице да огрее и на моята уличка, толкова силно го искам и чакам Confused
Благодаря ви разбирането , просто ми се искаше да го изкрещя така го тая в себе си и имах нужда да споделя със съмишленици! Стискам палци на всички ви момичета baby_neutral, благодаря още веднъж Hug

# 1
  • Мнения: 149
Мила според мен просто още е много рано за тестове, те се правят при един ден закъснение, а ти си правила4-5 дни по рано от евентуалното закъснение.По-добре малко търпение и повтори теста към 32-33 ден е по вероятно да покаже истински резултати. КЪСМЕТ И В НАЙ СКОРО EFP

# 2
  • Мнения: 2 309
Щом искаш дете,желая ти да не чакаш дълго и да Го имаш скоро...но не беше нужно да пускаш тема заради един тест,оплачи се в седмичната Peace
Все пак,щом ти е отчел две черти напълно възможно е да си бременна,понеже тестовете грешат при негативни резултати,но при положителни - не!
Надявам се да се похвалиш след няколко дни,че си бременна Peace

# 3
  • Мнения: 112
Благодаря ви за куража момичета!nedid след днес едва ли този месец ще имам куража и желанието да направя друг тест този месец, вече бих го направила след най-малко десет дни закъснение   Confused Но изключително съм ти благодарна за добрите пожелания и думи определено ми стана по - добре Hug
Рожбо, извинявам се ако съм се натрапила, ако не е и място тук на темата може упълномощеното за това лице да я махне.Почувствах се зле, написах тема и ако не и е било мястото тук моля да бъда извинена, не е било умишлено, надявам се да бъда разбрана.И все пак много благодаря за пожеланията!
П.С Видях ,че и друго момиче се е оплакало от тази марка тест и при нея резултата не е бил валиден, е явно повече наистина няма да ползвам услугите на упоменатите тестове!

Общи условия

Активация на акаунт