Ураган ?

  • 2 390
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 079
http://www.focus-news.net/?id=n668437
Казаха ,че към пет часа днес ще се усили вятъра .Да не се стои до стари сгради .

# 1
  • Мнения: 9 894
мда, и колите е добре да не се оставят под дървета.

# 2
 #Crazy #Crazy              и да се изключат всички ел.уреди съобщиха по тв Sick

# 3
  • Мнения: 1 364
Това време не може да ме изненада.

# 4
  • Мнения: 819
Да, и аз чух- довечера и утре щяло да е най-силно.Някакъв циклон било. Не е зле да си приберете саксиите от балконите, а също така да внимавате и за падащи такива  Grinning

# 5
  • Мнения: 106
Хайде пълнете джобовете с камъни  Joy

# 6
  • Мнения: 4 473
Саксии нямам, ама кабелите на нета и кабелната както си висят, като нищо ще се изскубнат Tired

# 7
  • Мнения: 7 723
Малиииии, май идва, навън се раздуха

# 8
# 9
  • Мнения: 1 079
 hahaha
Малиииии, май идва, навън се раздуха

# 10
  • Мнения: 7 723

Гле`й я к`во се хили  Crossing Arms

Опасно е, предупредиха да не ходим под високи сгради, под дървета -
наистина се очаква буря  Confused

# 11
  • Мнения: 4 990
Ураганен вятър ще има по високите части на планините. Това съобщиха пред Агенция “Фокус” от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) към БАН. Скоростта на вятъра в тези райони ще бъде над 25-30 метра в секунда. В страната ще духа обикновен южен вятър, който ще се усили повече на север от планините и в Източна България. Там ще бъде умерен и временно силен.

Май само в планините ще има ураган Rolling Eyes Дано щото ме е шубе newsm43

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 179
Като няма новини, и времето е новина  Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 11 102
Доста преувеличено ми се струва това с урагана ...

# 14
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
при нас в момента е ураган, направо те отвява и е студен! макар,4е има слънце! а в4ера беше разкош! да не говоря какъв шум е навън от тракащи прозорци и капаци и тенти.обикновено като мине през нас идва към европа, та пазете се!представям си в пустинята какво е!

Общи условия

Активация на акаунт