къде да й пробия ушите в Младост?

  • 2 109
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 104
имаше подобна тема съвсем скоро, но тук задавам конкретен въпрос
тя е на 3 и половина и от 2 седмици не престава да ме врънка
ще взема да кандисам най-накрая щом й е толкоз зор ooooh!
някой може ли да ми препоръча козм.салон в Младост, където да й ги продупчим?
и как в по-добре- златни или медицински обици да сложим?
горещо благодаря на всички отзовали се  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, малка е още.Не за друго, ами може при игра някой да я дръпне и да стане беля.Те точно в тази възраст имат едни такива реакции.Моят син така ми е дръпвал обецата, че имах чувството, че ще ми скъса ухото - само бързата ми реакция ме спаси, щото нали знаеш как се впиват с малките пръстчета и няма отскубване.

# 2
  • Мнения: 2 818
Присъединявам се към питането...
Върти ми се, че в Рум-а на 2-ия етаж във фризьорския салон пробиват, но не съм сигурна. Днес ще проверя обаче:)

# 3
  • София
  • Мнения: 2 104
аз знам, че и в Кондор в Мл.3 пробиват, ама ми се ще да сподели някой, който вече е минал през тази манипулация и е доволен от услугата Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 2 104
Абе, малка е още.Не за друго, ами може при игра някой да я дръпне и да стане беля.Те точно в тази възраст имат едни такива реакции.Моят син така ми е дръпвал обецата, че имах чувството, че ще ми скъса ухото - само бързата ми реакция ме спаси, щото нали знаеш как се впиват с малките пръстчета и няма отскубване.

и аз мисля, че е малка, ама голям зор, голямо нещо
ако слагаме, ще са някви мънички топченца или нещо подобно да не й се заплитати да не вземат да я дръпнат в детската Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 888
Аз й сложих обечки като беше на три месеца и досега не сме имали инциденти, освен губенето на обеците. Но отидох в поликлиника. А в Младост уши пробиват в един фризьорски салон, който се намира в Младост 1  - като минеш зеленчуковия пазар по посока читалището - има едно основно училище. Точно зад училището е салона.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 104
Аз й сложих обечки като беше на три месеца и досега не сме имали инциденти, освен губенето на обеците. Но отидох в поликлиника. А в Младост уши пробиват в един фризьорски салон, който се намира в Младост 1  - като минеш зеленчуковия пазар по посока читалището - има едно основно училище. Точно зад училището е салона.

е в поликлиниката пробиват ли уши? в какъв кабинет? newsm78

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 179
Ние продупчихме нашите в един фризиорски салон, в младост 2, срещу пицария 77. Четох, че най-благоприятния ден за дупчене е 25 март - благовещение, та миналата година я свършихме тази работа. Препоръчително е първо да се сложат медицински обеци. Във въпросния фризиорски салон имаше доста богат избор... Успех!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 104
деска, къде е тази пицария, може ли приблизително да ме ориентираш, че не съм я чувала. а името на салон? 10х  bouquet

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 179
деска, къде е тази пицария, може ли приблизително да ме ориентираш, че не съм я чувала. а името на салон? 10х  bouquet

Пратих ти ЛС, ама съм много кьопава в ориентирането   Sad

# 10
  • София
  • Мнения: 2 104
оки, мисля, че дори се сещам, мерси Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 888
Аз й сложих обечки като беше на три месеца и досега не сме имали инциденти, освен губенето на обеците. Но отидох в поликлиника. А в Младост уши пробиват в един фризьорски салон, който се намира в Младост 1  - като минеш зеленчуковия пазар по посока читалището - има едно основно училище. Точно зад училището е салона.

е в поликлиниката пробиват ли уши? в какъв кабинет? newsm78
Пробиват уши:)Ние отидохме в една поликлиника дето се намира срещу хотел Хемус. Препоръча ни я нашата педиатърка. Но това беше преди две години.

# 12
В Кондор ,зад поликлиниката. там пробихме ушите на дъщурята на моя приятелка. Нищо й няма до ден днешен

Общи условия

Активация на акаунт