Може ли да препоръчате хотел в Нормандия, Франция

  • 473
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 032
Пускам отделно, а не във френската тема, защото така мога да видя по-лесно отговорите.
Та въпросът е, може ли да ми препоръчате (или от личен опит или просто защото сте чули добри отзиви) хотел в Нормандия, Франция, по възможност недалече от Ruen. Да е подходящ за деца (4г и 1г9м).
Значи:
-аз търсих на сайта на веригата Йохансен, ама не ми се чини да приемат малки дзверове в таквизи шата (никъде няма иконка за "децата са добре дошли").
-Търсих по сайтове (английски) за родители, ама там има предимно вили (не хотели).
-Любимият се обади на някакъв по-най-пръц хотел, който пък отдавна бил запазен за датите, които искаме (през май) (народът планира 6 месеца напред, а ние-нъц).

Затова питам тук, може пък някой да сети.

Мерси.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 032
Мерси. Намерих 1 хотел само със family rooms.

# 3
  • Мнения: 545
Hello,

Потърси тук: http://www.accorhotels.com
Имат различни категории хотели и съответно цени...За всеки по нещо. Резервация он лайн...
А градът вероятно е Rouen.

Опитай и тук

Mappy предлагат също хотели, но не знам на какви цени..

Успех!
Клео.   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 032
Мерси, мерси. Да, Rouen е градът, спелингът ми е ужасен (4-годишната ми дъщеря сигурно знае повече френски от мен).

Аз всъщност намерих и запазих от един сайт, имаше chateux+hotels в името, и търсачката позволяваше филтър за семеен тип стая/апартамент. Намерих едно чудно местенце в провинцията (поне така изглежда), с голям парк/гора и не далече от местата, които искаме да разгледаме.

Общи условия

Активация на акаунт