твърд корем в 5-ти месец

  • 3 548
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Вече втори ден корема ми е твърд-почти постоянно.Само вчера вечерта се отпусна малко и днес същата история.Не ме боли-просто усещам дискомфорт,особено,когато легна и си изпъна краката.Пих но-шпа за да видя дали няма да се отпусне-не подейства.Нормално ли е това?Преди 3 дена бях на преглед и всичко си беше наред,това се случи вчера.

# 1
  • Мнения: 1 975
Според мен е най-добре да отидеш на лекар, защото корема се втвърдява при контракции Heart Eyes Най - добре отиди за да си спокойна . Аз имах контракции от 6-я месец и пих Магнерот, така че няма страшно  Peace
Леко бременуване  Hug

# 2
  • Мнения: 473
Може би са контракции, аз имах такива в петия месец, само че при мен бяха остри болки ниско долу. Момичето, с което лежахме в болницата по същия начин усещаше втвърдяване на корема. Няма нищо страшно, ще си пиеш Магнерот или Магнерич, но трябва да отидеш на преглед при гинеколога ти. Но недей да чакаш да става по-зле. Веднага отиди. Иначе няма да си спокойна.

# 3
  • Мнения: 529
И на мен започна да ми се втвърдява от 5-тия месец,но веднага се обадих на д-ра си и той ми изписа Магнерич, но-шпа и бусколизинче,но е хубаво да се обадиш на твоя лекар ,защото той най-добре ти знае състоянието и ще ти даде най-точна препоръка. Важното е да нямаш болки и да бъдеш спокойна! Peace

# 4
  • Мнения: 236
Обадих се на док и каза да си направя като за начало  1 инжекция мускулно но-шпа и бусколизин и 3х2 таблетки за 10 дена Магнерот. Искаше да ме приемат в б-цата ,но отказах.Обаче ако не се оправя до 3-4 дена-задължително там на системи. При вас помогна ли Магнерота?Повярвайте ми,хич не ми се влиза в болницата.

# 5
  • Мнения: 5 391
Ми то на никоя от нас, на която се е налагало да влиза в болница, не й е било приятно, ама в името на детето...Аз също в 5-6 месец имах контракции, бях за 2-3 дни в болницата на с-ми с магнезий и нош-па, веднага ми се отрази добре.

# 6
  • Мнения: 2 019
по-добре в болницата,защото там ще си под наблюдение

# 7
  • Мнения: 1 321
По принцип втвърдяването е признак на контракции.И аз имах такива но към 7 месец.
Щом те са ти препоръчали да те наблюдават не си прави шега ами отивай.Мисля че няма да стоиш дълго просто трябва да овладеят ситуацията и да те поуспокоят малко.
Успех и леко бременеене. Hug

# 8
  • Мнения: 11 003
Усетих първите контракции в 5-6 месец, а в края на 5-ти лежах няколко дена на системи и пих Папаверин. Не е приятно в болницата, но щом са ти казали, няма какво да отлагаш! Naughty
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт