Позна ли ви доц. Томова 100% пола и в коя г.с?

  • 2 304
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 593
Много ми е интересно щото още като забременях имах усещането че нося момче ThinkingВ 18г.с та ми каза момиче а и по всички таблици ми се пада момче Rolling Eyes hahaha

# 1
  • Мнения: 528
В 18-а седмица и аз бях при нея за фетална морфология и ми каза ,че ще е момиче и да мисля за панделки. По-късно към 22ра седмица и моя д-р потвърди ,че ще е момиче. Дай Боже да са прави,че свикнах с женския род ,а преди говорих неопределено,друго си е да казваш бебка! JoyА и обзавеждането на стаята го направихме в свежи цветове! LaughingЕ ,няма много да се сърдя ако все пак е "станала грешка" по-важно е детенце да е добре!

# 2
  • София
  • Мнения: 593
Права си lusia  но аз се немога да кажа примерно бебка newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 3 610
На големия не се видя,като бях при нея,но той при никой не се видя до края Winkсамо свеки "знаеше"че ще е момче.А бебо го видяха пак на такъв ехограф още в 4мес и за 1 месец го потвърдиха 3 пъти различни лекари.Мисля си,че с тази апаратура и с нейния опит трудно ще го сбърка,така че настройвай се да връзваш панделки Hug , а  как ми се искаше и на мен.. Blush

# 4
  • Мнения: 669
На мен ми позна мисля, че бях 20-та седмица като ходих при нея.

# 5
  • Мнения: 1 321
На мен също ми позна но и аз имах непрекъснато усещането че ще бъде момче и така и стана.
Тази жена е страхотен специалист.Залагам много на опита й.

# 6
  • Мнения: 3 447
Позна ми. Аз се бях настроила за момиче, но тя беше категорична, че е момче. Бях в 19 г.с. Гинеколожката ми успя да види пола много по-късно.

# 7
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
И на мен ми позна в 17 г.с.

# 8
И аз имах чуството, че ще е момче, но на прегледа на нас също ни каза, че ще връзваме панделки - и се оказа права  Hug Е не сме се отказали - ще има реванш. Сега толкова много се радвам, че е момиченце, че понякога не знам как съм искала момче. Ама другия път айде от мен да мине ..... Joy

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
17 г.с ми каза, че ще е момиченце и позна  Mr. Green
А тия таблици.. как можеш да им вярваш направо не знам  ooooh!

# 10
  • v nas
  • Мнения: 50
 и на мен ми позна 100% пола  в 20 г.с  бебка

# 11
  • софия
  • Мнения: 25 394
И на мен ми позна 100% в 16 г.с. (но и по китайските таблици си беше девойче).
Имам си малка джуджанка.
Леко бременеене   bouquet

# 12
  • Мнения: 105
 Simple Smile И на нас и освен това е страхотен човек и специалист,доколкото знам най добрата за сърдечно съдовата при децата и това е много важно и вижда много други неща освен пола

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз отидох малко късно в 22 седмица, но бе 100 процента категорична, че е момче!

# 14
  • Мнения: 2 663
С първата бременност бях май към 20 г.с. и позна пола- беше категорична, че  емомче както и всички други лекари, които мегледаха.
Сега ходих в 16 г.с. каза, че е момиче, но понеже било раничко си остави една вратичка, че може и да е момче, но се съмнявала.Гинеколога, който ми проследява бременността също казва, че ще е момиче.
Иначе доц.Домова е голям специалист и една от малкото (май са 3-4) с международен сертификат за фетална морфология

Общи условия

Активация на акаунт