Какви дезодоранти (стик, рол он) без аромат има?

  • 3 551
  • 21
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
По-рано имаше дезодорантите Lycia в Селена (Пловдив), но днес ме изгледаха га че ли вмирисано месо им поисках (това по принцип е редовно отношение в тази верига, ама както и да е) и казаха, че нямат. Къде в Пловдив да ги намеря?

От серията ме интересува дезодоранта без аромат.

Какви дезодоранти, стик, рол-он без аромат има/ползвате? В момента съм с Мичъм на Ревлон и съм доволна, но искам да имам избор. Нивея имаха много удачен стик без аромат, който отдавна няма нийде...

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Аз ползвам рол-он на Орифлейм - 24h Active protection за чувствителна кожа. Няма аромат, но си върши работата перфектно.

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ползвам кремчето на Виши  Peace Има аромат докато се маже, но след като попие не мирише на нищо.

# 3
  • Мнения: 35 891
Бу, всеки сезон пускаш по една такава тема  hahaha

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Бу, всеки сезон пускаш по една такава тема  hahaha
Мчи как Mr. Green
Всеки сезон ми е актуално Grinning
При толкова продукти на пазара ясно, че не мога да пробвам всичко - а толкова форумки на едно място няма как да не повдигнат планината Grinning

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Много ми похвалиха ЕЙ ТОВА. Та ако някой има отзиви...  Laughing

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ъф...и аз го видях в аптеката днес.
Ама честно - на нищо, което ми обещава чудеса за 2 седмици, не бих вярвала...кой знае какво има вътре, за да действа толкова дълго.

# 7
  • Мнения: 149
Пробвай ролка на Виши. Без аромат е Hug

# 8
  • Мнения: 13 512
стик на Клиник- абсолютно без аромат  и много ефикасен.

# 9
  • Мнения: 4 770
дав и ейвън имат неароматизирани Peace

# 10
  • Мнения: 5 313
Бу, всеки сезон пускаш по една такава тема  hahaha
като видях темата и аз това си помнислих. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 216
 Az polzvam gel na sicret platinum- mistic rain i sam mnogo dovolna, mirishe na 4isto ili sapun4e - i darji dosta dalgo ne sam  pravila experimenti za pove4e ot 36 4asa no e mnogo dobar

# 12
# 13
  • Мнения: 2 673
Адски съм доволна от безцветния стика на Джонсън и Джонсън. Няма аромат и въобще не се изпотявам. Не оставя следи по кожата и дрехите. С нищо засега не бих го заменила. Peace

# 14
  • Мнения: 289
Ползвам стика на Биодерм, за първи път съм много доволна, иначе и на Биши не са лоши

Общи условия

Активация на акаунт