Нови стоянови изблици на спам. Подобрена версия.

  • 1 802
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
В другия форум бяха съчинили заради мен следния лаф: "Писането на по100ве не е желателно!" Тук още ме търпят, даже вече не ми пишат заплашителни ЛС. Аз пък се отблагодарявам както мога - пиша по100ве като този:
Абе я аз да ви поподпитам, все свои хора сме, ама защо мъжът винаги научава последен? А? Ето, харесваш си, значи, някоя девойка бледа, а после се оказва, че тя отдаааавна вече те е набелязала, та даже е успяла да запознае и най-приближените си приятелки с пъклените си планове... Уха, че от това ще стане чудесна темичка, как мислите? Ама какво ви питам-разпитвам, я направо копи и пейст (пасте... ама няма общо със сладкарството, още по-малко със спагетите). Глейте к`во мога!
, който реших да обособя като поредната сеирджийско-панаирно-седянкова тема. Та така...

# 1
  • Мнения: 4 068
Тук още ме търпят, даже вече не ми пишат заплашителни ЛС.

Това е щото аз и Бу сме те аресали и сме те взели под крилото си така да се каже. smile3521

# 2
  • Мнения: 7 723
Тук още ме търпят, даже вече не ми пишат заплашителни ЛС.

Това е щото аз и Бу сме те аресали и сме те взели под крилото си така да се каже. smile3521

 newsm09Е, не е честно  ooooh!
Тук вече нямам ник`ви шансове  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 150
Ама и Буто ли? Ъъъ, в смисъл не дали и тя ли ме харесва (тя за мене гюбеци на маса шъ фърга), ами и тя ли е мЪдераторка тук?

# 4
  • Мнения: 4 068
Миленка, ти не се коси толкова де. Нали си ми другарче.

Стояне, ти пък бива ли да не знаеш, че Бу е модератор бе кака? Я бързо отивай във форум Кърмене да ти стане ясно кой кум и кой сват.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Тъй, бате, тъй. Насекъде го върта меча зеления - толку бързо го върта, че някой път не успявам даже гьобека да фъргам толко бързо.

# 6
  • Мнения: 7 723
Миленка, ти не се коси толкова де. Нали си ми другарче.
...

На това казвам аз истинско другарче  Hug
Имаш си го ръч, нали, Ренци  Grinning

# 7
  • Мнения: 150
Действително Миленка няма защо да се коси - аз съм многоженец. Пък и защо да се коси, нали ще й мине. А на мене в кърмаческия ми отнеха правата. Много съм наблягал на съветите за пръскане на другарчето с кърма (така се бил хабял мат`ряла... дрън-дрън).

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Стоенчо, бате, нИдей тъй - тука нъл знаеш, че и модератора на кърмаческия чете... сигурно може да си спомни, ако е забранявал такова нещо и може да се обсъди...

# 9
  • Мнения: 6 167
аз тоз 100ян не го знам, че ме нямаше малко време. гледам репликирал ме е в една тема Wink
да не е жоро01?
по темата ( до колкото я разбрах, че пия фолиева и ми отслабва зрението) -  естествено, че жените забелязват първи и се подготвят старателно за срещата със 100те нули , например  Wink само че не съм бледа, а знойна. а 100те нули си мислят, че всичко е плод на пръв поглед.

# 10
  • Мнения: 150
Стоенчо, бате, нИдей тъй - тука нъл знаеш, че и модератора на кърмаческия чете... сигурно може да си спомни, ако е забранявал такова нещо и може да се обсъди...
Ми добре. Ето, значи, съвета. Болят те гърдите, много мляко, много нещо. Детето се наплюскало, мижи и не иска да гуга, спи му се, значи... Ти какво правиш? Взимаш помпичката и доиш. И какво издояваш? 100-200 грама. За никъде не си! В хладилника да ги сложиш - ами то след час пак толкова ще имаш, а детето вече гладно. Да продаваш в банките - евтиния, не си заслужава кахъра. Затова, обаче, мъж ти се прави на сериозен и уж помага... Помага - чушки! Гледа да напипа по-голяма цица, щото ей го - утре ще отбиеш и пак малки... Затова хващаш цицата и пръс!  В очото! На третия път ще му хареса - изпробвано е...

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
 hahaha Това ли ти бил зора? Да те пръскат кърмачки в очите с мляко? Ечемик ли лекуваш - перманентен?  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 068
То голям ечемищ ще е да знаеш.
Иначе за едно е прав-голяма цица докато кърмиш и после.......голямата цица изчезва мнооооого подло.

# 13
  • Мнения: 2 891

Иначе за едно е прав-голяма цица докато кърмиш и после.......голямата цица изчезва мнооооого подло.
Безславно победена от гравитацията...  Close

# 14
  • Мнения: 150
Я, ама видяхте ли подписа на Мис Бу, бе хора! Блахахаха! Simple Smile И с този подпис ходиш при кърмачките? Олеле! Да отида ли и да напиша, че ние, неосексистите, ги подкрепяме в свалянето на сутиените и кърменето на публични места? Simple Smile Не, не само ще ме напръскат тогава, ами и с камъни ще ме подгонят, а? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт