Поредната БУРГАСКА тема

  • 16 556
  • 308
  •   1
Отговори
  • Мнения: 595



   

 Полезни връзки:

Магазини със стоки за бебета и мами в гр. Бургас
Бял списък на детски лекари в Бургас!
Черен списък на лекари в Бургас
Акушер-гинеколози - гр. Бургас
Курсове за бременни в Бургас
За раждането в Бургас само за сведение но нищо не се е променило от тогава
по-скорошна тема за раждането и акушер-гинеколозите в Бургас и пак без особена промяна



карта с детските магазини в Бургас за да увеличите картата кликнете на прозорчето в долния десен ъгъл



 Пишещи мами от Бургас


tedka*                                Катка                                   Дея                                       ellyst
raika                                   vania_ip                                teodorastamova                   Sesana
pupelina                             Ji                                           Mira(vatan1919)                   Cweti 
tsachi - C-3PO                    siska                                     тити                                      ribka
Вери                                   gk77                                     jeijei                                      uma
aq_kiara                             Танина                                 jaklins                                   Tani4ka*
Миленика                           chockolina                            Soleada                                 Laurelin
Rossie                                 sanimama                            FY                                          Лилита
Малчо                                 mam4e                                shedi                                     Маева
fineti                                   Nadejdica                             Kasidy                                   sinara
Rossica_G                           Ренито                                didkec                                    попи   
daffodil                               tanya_79                              Mari-Anna                             Slyncho
galiq_82                             LaDiDa                                  pete                                      Галхен
Ксения                               Diorella                                 ady                                        marianamama
Rachoni                              eli101                                   Narina                                   zori gb
Elia                                     6nolka                                  dar79                                    6u6on4eto
Amelia                                mishel                                   magika                                  Eduina
mle4ko                               Cygnus                                 Magito                                   Veselushka
bacio                                  alek                                      GJK                                        alex126
dida_p                                AngelEyes                            tonny                                    tadela
bubi4ko                              Moonlady                             Nikki_Ivanova                       Гали
zlatinna                              wish                                     muna33                                lolita33
lucyl30                                vesi_127                             elmi73                                   sneji20
benna                                rose_madder


 Бременни от Бургас:



Madllen - с термин 19 април 2007
mama21 - с термин 03 май 2007
nuna - с термин 13 май 2007
Тина78 - с термин 24 май 2007
raduna- с термин 26 май 2007
didi78 - с термин 22 юли 2007
6u6on4eto - с термин 26 юли 2007
Megita - с термин 24 август 2007
katalina - с термин 8 октомври 2007
rose_madder - с термин 15 август 2007 



 Пишеща баба от Бургас:
Галя2



Старите темички:

Пролет нежна се задава, БУРГАС с любов дарява (18 )
БУРГАС с романтика се слави, тук много бебета се правят (17)
За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе! (16)
Само след някой час Европа ще почва от БУРГАС  (15)
Правим Коледен купон за БУРГАСКИ регион! (14)
Със подаръци в БУРГАС идвай Дядо Мраз!(13)
В БУРГАС, по паркове и в градини, не ден, не два, а лятото премина...(12) 
БУРГАСки бриз косите гали, на мами и невръстни хали...(11)
БУРГАС, морето и неговите прелестни майки(10)
Таласъми от БУРГАС заповядайте при нас! - (9)
Всички мами БУРГАЗЛИЙКИ са големи купонджийки - (8 )
Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)
Бургас - 6
Бургас - 5
Бургас - 4
Бургас - 3
Бургас - 2
Бургас



очаквайте скоро:

Бургаското море, много е добре... - Вери
БУРГАЗЛИЙКА ли си- то е ясно, умна си и тъй прекрасна  - ellyst



нашето албумче
потребител:burgaski    парола: mami

нашия сайт


Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 09:22 от C-3PO

# 1
  • Мнения: 6 461
Честита нова темичка от мен.
Дими
  bouquet

# 2
  • Мнения: 687
Запис за темата.
До събота, ако не ни е отнесъл урагана, май ще съм на линия Simple Smile Реши ли се в колко часа ще се събираме?

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Моля всички с добри сърца да разгледат двете теми за инициативите на Сдружение на българските майки и фотошопската дружина:

По-различният конкурс: "Работилница за Великденски чудеса" - ГЛАСУВАНЕ!!!

ПРОЛЕТНО НАСТРОЕНИЕ ЩЕ ВИ СЪЗДАДЕ ФОТОШОПСКОТО "СДРУЖЕНИЕ"!

# 4
  • Мнения: 48
И аз, живот и здраве, ще съм на линия за събирането в събота. Но пак ще дойда по-късничко, към 8.30.  Нямам време да дочета старата тема. Моля някой да напише тук какво сте решили за място и време  Praynig  Heart Eyes.

# 5
  • Мнения: 2 577
Сега за срещата - остава на Адониса в събота, стягайте се  Laughing
Тъй като Синара е водила предварителни преговори с управителя, а тя отсъства от града, утре аз по обяд ще мина през Адониса като излизам.
Дано господина не е забравил, че се е съгласил да сме без куверт или пък да е размислил Praynig
Иначе ще трябва да измисля нещо в движение и да запазвам места някъде другаде
Като се прибера от разходка ще драсна последно къде сме и в колко часа  Hug

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 02:14 от Дивиана

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Едно не мога да разбера... newsm78
Вие големи и разумни хора ли сте или някакви дечковци, които се карат за "кой ми скри играчката"...?
На какъв език и съвсем разбираемо да ви се обясни... В този Форум има Правила и при регистрацията си в него... Вие сте се ЗАДЪЛЖИЛИ да ги спазвате...
Злостните ви подмятания, заедно със заглавието на темата, са в АБСОЛЮТЕН РАЗРЕЗ с добрия тон, който трябва да присъства във всяка една тема, информация, дискусия, полемика или спор...
Ако сте решили да се ЗАЯЖДАТЕ с МОДЕРАТОРИТЕ, в частност със Зелена Мамба (Хера)... Просто не сте познали мястото и начина... Казвам ви го най-отговорно...
За пореден, СИЛНО се надявам, за ПОСЛЕДЕН път, НАЙ-УЧТИВО ви приканвам - спазвайте ДОБРИЯ ТОН и ПРАВИЛАТА на този Форум...!





П.С. Дупетата на децата се зачервяват по един и същи начин в Бургас, Видин, Стара Загора, Занзибар (на тях червеното много не им личи), Лос Анджелис, Кот`Д`Ивоар, Лондон или Папуа Нова Гвинея... Зачеваме си децата по същия начин, пак сме с две уши, две очи, една уста, две ръце и два крака... It's a metaphor... Искам да ви кажа, че с нищо не сте различни от останалите, че Правилата да не важат за вас...

# 7
  • Мнения: 4 390
Лазите по нервите все по-сериозно.  Sick
Досега, всички модератори бяха мили и прекалено търпеливи с вас, което отчитам като голяма грешка.
На следващата, която си позволи коментар относно модератор, лично обещавам тридневен пълен бан.
Спазвам обещанията си винаги, имайте го предвид.


Ще редактирам заглавието и ще изчистя темата от глупости.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Сигурни :                                              Колебаещи се:


1.Вери                                           wish , Ustata,magika ,Ксения  , nadi-jo ,Светла                                                             
2.Ji
3.Sinara
4.madlen
5.katalina
6.tedka*
7.Veselushka
8.C-3PO
9.Mira SB
10.tadela
11.muna 33
12.ady
13.Танина
14.Amelia
15.randuna
16,17 .ribka + приятелка
18.Галхен
19.bubi4ko
20.попи
21.y_a_n_a ?
22.Яна(2 в 1) ?
23.vania_ip
24.Soleada
25.sneji20
26.Ани

Ето и списъка ,радвам се ,че втората колона намалява   Grinning

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 14:31 от Галхен

# 9
  • Мнения: 139
Де ги тези злостни подмятания в новата тема? Какво му има на заглавието? Предната тема е 15 страници, мисля че е нормално да се отвори нова и било то с името "Поредната.....", след толкова теми си е поредна - какво толкова. Никой не иска да се заяжда с Вас, мисля че Вие се чудите за какво да се заядете, едва ли обръщате толкова внимание на темите на другите градове, колкото на нашите теми. Спокоино бе хора деца имате за гледане, не хабете нерви с нас, ще ви трябват за дечурлигата Simple Smile
Сега да поясня НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ, изказвам лично мнение. Дивиана да не ми удари някой бан, че какво ще правя 3 дена без да хвърлям по едно око тука  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 139
Сега видях малкия надпис за редактирането на заглавието и изчистването на глупостите   Rolling Eyes Трябваше да ги оставиш, сега има да се чудим за какво заяждане е ставало въпрос  newsm78

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ами за това първо се чете и после се пише/хапе.
И не се чудете повече ами вземете си пишете по темата за града и срещите.
И именно защото имам дете и то ми отнема повечето време не сте баннати все още.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Де ги тези злостни подмятания в новата тема?

Изтрити...!


Какво му има на заглавието?

Сменено...!



А вашия град ще продължи да се "радва" на "специално" внимание... И самите вие сте си виновни за това...

# 13
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Лелее!Какво пак е станало тук? ooooh!
Каталина,Гамишев работи със ЗК,от април е в нов кабинет,звънни да си запазиш час и ще ти каже къде е.Аз съм при него,но също не знам все още къде ще е новия кабинет.На 10ти съм на ЖК,ако до тогава не си разбрала ще ти кажа къде е точно и по-добре ли е от стария/той твърди,че сега ще има повече време   Praynig/
С удоволствие ще резюмирам темата на 9месеца като се върна   bouquet
Айде,чакам вести за събота  Hug

# 14
  • Мнения: 164
Честит нов ден,момичета! Айде стига с тези заяждания вече.  Praynig HugВижте колко ни е хубаво тук заедно. Пък и какви весели срещички си спрятаме.
 Аз ще дойда със сигурност, само едно нещо ме вълнува - С какво да се наконтя?Като с този голям тумбак нищо не ми става или ми стои ,няма да ви казвам как Laughing Вчера излизах в центъра,и такива хубави парцалки си харесах.Сега са пуснали сатенени ризки и панталончета,много ме кефят. Само чакам да сваля корема и скачам в едни такива.А как си мечтая да сложа една поличка Tired Това от мен засега,желая ви прекрасен ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт