За мензиса?

  • 1 052
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
Има ли раждали мами,които са имали проблеми с мес.цикъл,а сега той да се е нормализирал?Аз винаги съм имала този проблем и ми е идвало на 2-3-4 месеца веднъж.Очаквах след раждането нещата да се оправят,но уви.

# 1
  • Мнения: 227
 И при мен винаги е бил нередовен и след раждането пак е така, няма промяна.

# 2
  • София
  • Мнения: 275
Здравей!!!На мен преди да забременея ми идваше около5 пъти в годината, случвало се е да имам  3-4 месечни паузи.  Grinning Но сега след раждането, нещата се нормализираха и ми е направо редовно-всеки месец, въпреки че кърмя! При теб може да липсва ако кърмиш, предполагам!!!При доста майки е така!!! Peace

# 3
  • Мнения: 546
Според мен бебето ти е много малко и е рано да се каже дали цикълът ще се нормализира или не.
Аз също винаги съм имала този проблем, а понеже още кърмя, до момента не ми е дошъл изобщо, но честно казано не страдам  Wink

# 4
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Какво да ти кажа,аз също още кърмя и засега нямам такава екстра,но не ми липсва изобщо Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 243
Аз преди да родя първият път като ми идваше ме болеше и беше на една и съща дата всеки месец.След раждането вече не ме присвиваше корема и ми идваше точно на 28 ден.А сега след второто раждане чакам да ми дойде,та да видим кога и как. Peace

# 6
  • Мнения: 177
При мен няма промяна преди и след като родих

# 7
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
При мен няма промяна преди и след като родих

И при мене беше така,аз не кърмих и веднага след раждането си започна да ми идва нормално! Peace

# 8
  • Мнения: 2 159
Моя и преди и сега ми е бил нормален, само че преди да родя бяха страшни болки и много обилен. Сега нямам никакви болки и е нормален, дано така и продължи за вбъдеще Simple Smile

# 9
Моя е редовен но е доста болезнен,8 месеца си починах от него...но сега се надявам след като родя да е по-безболезнен!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз много се надявам да се нормализира след раждането. Винаги съм била с нередовен цикъл заради поликистозни яйчници. Първо ми идваше много начесто, после започна много да закъснява. WhistlingЕдинствено с противозачатъчни мога да го контролирам.
Дано нямам подобни проблеми след раждането живот и здраве. Praynig

# 11
  • Мнения: 2 677
Моят беше по същият начин - веднъж на три месеца или три пъти в месеца.  #Crazy Таях надежди след раждането да се оправи и отначало тръгна добре, но сега пак си кара по старому.  Sad

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Винаги съм имала адски болезнен мензис - посиняваха ми ръцете и постоянно бях или на течен аналгин или на аулин - сега за първи път не ме боля изобщо! Но пък пак си ми тече като из ведро Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 271
При мен нещата се оправиха.Имах много болки,повръщахи разни други екстри от този тип.Идваше ми през месец.Сега не усещам кога ми идва и ми е редовен.а увото точно на 16 ден

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
При мен малко се регулира.Идваше ми на 38-40 дни/имам и пропуснати месеци,но малко/,а сега е на 32-34 дни.

Общи условия

Активация на акаунт