?за течните червила и гланцове

  • 1 615
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 111
Колкото пъти до сега съм си купувала подобни и все не ми харесват - все ми мазнеят все едно съм се мазала с олио или ми лепнат устните все едно съм яла нещо сладко... Close
Вярно,че не съм си взимала скъпи марки,а само на Голдън роуз, Ейвън или Класик...Ама въпросът ми е дали всички течни гланцове и червила оставят такова неприятна чувство при нанасяне? Thinking

# 1
  • Мнения: 3 622
Пробвай с течните дълготрайни червила на Буржоа и Ревлон. Аз лично съм много доволна, като си сложиш сутринта и забравяш за червило през целия ден.   Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Не виждам как гланца може да е сух Mr. Green Явно самото мазнеещо чувство те дразни, но в такъв случай използвай обикновено червило Peace

# 3
  • Мнения: 287
еми няма как да не лепнат - нали трябва да седят на устните някак си без да се разтичат Grinning
 наистина на Буржоа са лекички и няма да те дразнят толкова, на Лореал също има такива. А преди години имах един глос в тубичка на Севънтийн - мале, това чудо беше като лепило, хем че беше прозрачно ама така залепваше на устните, като силикон за прозорци направо Joy

# 4
  • Мнения: 14 472
аз съм много доволна от течните диаманти на мейбълин. трябва да слега обаче по малко щото се разтичат, явно диамантите трудно се удържат в течен вариант Mr. Green
с това червило не съм имала проблем.
 но повечето гланцове са така както ти пишеш, имам един на герлен, лепне страхотно. искам да ти кажа че скъпи- евтини кажи речи едно и също е - специално за гланцовете де

# 5
  • Мнения: 7 186
Пробвай гланцовете на Артдеко, за мен лично са много добри. Повече ми допадат от Буржоа и Лореал.
Но въпреки всичко, сух гланц няма, ако те дразни "мокрия" ефект, ползвай червило.

# 6
  • Мнения: 1 952
Пробвай гланцовете на Артдеко, за мен лично са много добри. Повече ми допадат от Буржоа и Лореал.
Но въпреки всичко, сух гланц няма, ако те дразни "мокрия" ефект, ползвай червило.
ARTDECO са много добри, но не съм ползвала скоро, преди обаче когато ги ползвах, нон стоп се мажех, а една опаковка не можех да я изхарча по цяла година, все си имаше. Сега ги заглеждах някъде и гледах, че имат нови опаковки.

Иначе като цяла- от 2 и от 20 лв, все тая ,всичките ми се задържат на устата по мах 10 мин.

# 7
  • Мнения: 13 512
Не всички,разбира се.Аз не съм имала някое,което да лепне или да се разтече.Имам с по-интензивен цвят, с по- силен блясък, с мокър ефект..

# 8
  • Мнения: 3 268
Аз ползвам на AVON гланца,но го слагам върху червило,иначе не ме кефят.Ефекта от тях обаче е временен.

# 9
  • Мнения: 1 111
благодаря ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт