лекар и секцио

  • 1 449
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Момичета моля ви помогнете ми,наскоро лекарката която следи бременността ми каза че ще се наложи секцио,защото ми е тесен таза.ОК,обаче аз нямам лекар, а за такава операция не мога да се оставя в ръцете на всеки/док работи с някаква частна клиника/Насочила съм се към Тина Киркова  и д-р Гергов,но от това което прочетох той е много добър в следенето на бременността,на май малко са раждали при него и то секцио....съвсем искрено съм притеснена ,остава малко ,а аз нищо не съм уредила.....ох,наистина незнам какво да правя.Ще съм благодарна за всеки съвет,препоръка...

# 1
  • Мнения: 4 621
Бих ти препоръчала д-р Божидар Ташков - болница Света София. Раждах секцио при него и съм изключително доволна. Много добър специалист с дългогодишен опит и прекрасно отношение към пациентите Peace

# 2
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Аз раждах в окръжна болница при д-р Жекова,направо е супер.Тя е завеждаща родилно отделение.Моето раждане беше нормално,но по време на престоя ми в болницата доста жени раждаха при нея със секцио PeaceТя има кабинет в пресечката на Дондуков срещу ОНДА-кафе и приема всеки петък след 3 часа,ако имаш време си направи една консултация да видиш що за човек е !Аз лично имах пълно доверие в нея,раждах платено и лично тя ми ръководеше раждането,извади бебата със собствените си ръце,не ме остави на разни акушерки и само да гледа отстрани,защото в Тина Киркова със сина ми хем си платих,хем докторката само даваше разпореждания  и имах кошмарно раждане!САМО ДА ВМЕТНА,ЧЕ ПАРИТЕ НЕ СЪМ ГИ ДАВАЛА ПРЕДВАРИТЕЛНО,А СЛЕД ДОБРЕ СВЪРШЕНАТА РАБОТА,а сумата беше по моя преценка Peace

Желая ти успех,каквото и да решиш!!! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
аз бих ти препоръчала да те види поне още един д-р. и аз бях в твоето положение, но не исках секцио - 2 лекари от Тина Киркова казаха, че бебето не е едро, а реално дали ти е тесен тазът не може да се определи точно с външно замерване, та те ми отказаха категорично скцио и казаха, че ако в процеса на раждане се наложи ще правят по спешност...раждането мина нормално, сравнително леко, без епизиотомия с малко разкъсвания. имай предвид, че лекарите в тази болница предпочитат и препоръчватестествено раждане. но ако и детенцето си очаква по-едро - не рискувай...просто се посъветвай с още поне 1 специалист реди окончателно да решиш.

# 4
  • Мнения: 435
Бих ти препоръчала д-р Божидар Ташков - болница Света София. Раждах секцио при него и съм изключително доволна. Много добър специалист с дългогодишен опит и прекрасно отношение към пациентите Peace
Аз съм на същото мнение ....раждах при него преди 2 месеца.  Peace

# 5
  • Мнения: 3 423
моето секцио го направи д-р Христова от правителствена болница-всичко бе перфектно Peace

# 6
  • Мнения: 177
Д-р Мажена Панова от Тина Киркова - много съм доволна

# 7
  • Мнения: 51
Аз ти препоръчвам д-р Валентин Иванов,също в Тина Киркова.Прави ми секциото и съм много доволна.Иначе частният му кабинет е в медицински център "Света Петка".

# 8
Аз раждах при д-р Божидар Ташков,преди година и мога да те уверя че е перфектен лекар и в отношение, и в самата операция.Ако искаш повече информация ми пиши на лични.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 230
Бих ти препоръчала д-р Божидар Ташков - болница Света София. Раждах секцио при него и съм изключително доволна. Много добър специалист с дългогодишен опит и прекрасно отношение към пациентите Peace

 newsm10 newsm10 newsm10 с две ръце за него.
Да вземем да направим Фен клуб "Д-р Божидар Ташков"  Laughing

# 10
  • Мнения: 317
Д-р Маленов - Тина Киркова ,  оперативна гинекология . За мен той е най - добрият . Ако те интересуват подробности пиши ми на лични. Успех!    bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
На мен Гергов ми следи бременността. От познати съм чувала, че и за секциото е много добър, на мен ми го направи (секциото)  д-р Киров - работи в Патологията на Тина Киркова - гласувам с две ръце за него Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 359
Моят лекар е Димитър Гунев, Майчин дом.
Изключителен човек и професионалист, аз раждах нормално при него, но при повечето ми приятелки се наложи секцио и всичко беше успешно.
Ако искаш координати- пиши на лични.

# 13
  • Мнения: 1 731
д-р Киров, д-р Ташков/и, д-р Панова, д-р Ковачева, д-р Савова...

# 14
Сабина кажи нещо за д-р Ковачева

Общи условия

Активация на акаунт